Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Na veřejnost se dostal seznam slavných milenců Lindsay Lohan: Budete koukat, koho měla tahle divoška v posteli!

Lindsay Lohan má zaděláno na pořádný průšvih.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Herečka Lindsay Lohan (27) už několik měsíců seká dobrotu, a tak by si mohl jeden myslet, že se dala na spořádaný život. Teď se ale na veřejnost dostal seznam milenců této rebelky a jsou na něm hodně zajímavá jména!

Americkému bulvárnímu týdeníku In Touche se podařilo získat seznam třiceti šesti jmen mužů, kteří si s ní užili žhavou chvilku. Možná by někdo namítnul, že jde o trestný čin, ale Lindsay bohužel papír se jmény slavných nechala v jednom hotelu v Beverly Hills, a tak stačilo málo, aby si ho všimla vychytralá uklízečka a jeho prodejem si pořádně přilepšila.

Na seznamu se objevují jména jako Justin Timberlake, Adam Levine, Colin Farrell, Zac Efron, James Franco nebo Joaquin Phoenix. „Lindsay se snažila udělat dojem na své přátele, když se bavili o lidech z branže. Napsala seznam a pak papír odhodila,“ uvedl zdroj pro In Touche. Party, kdy vznikl tento „fuck list“, se prý odehrála 30. ledna loňského roku.

Lohan má tímhle seznamem zaděláno na pořádný průšvih. Někteří pánové na něm jsou nebo byli v té době totiž zadaní.

Související články

Další články