Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Na tyhle SILIKONY SBALILA bohatého hokejku Ondru Pavelce. Ale její hrudníček byl ještě donedávna jak plochá dráha

Na tyhle SILIKONY SBALILA bohatého hokejku Ondru Pavelce. Ale její hrudníček byl ještě donedávna jak plochá dráha
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Česká vicemiss pro rok 2009 po rozchodu nezůstala dlouho sama. Teď její silikonové trojky laská hokejový milionář Ondra Pavelec. Jenže než na ně sbalila fešného sportovce, tak její hrudníček připomínal spíš žehlicí prkno. Je vidět, že je hokejka prostě horňák.

Po skoro devíti letech Tereza Budková (25) zůstala sama. Jenže ne na dlouho. Dva měsíce po rozchodu měla najít útěchu u lamače dívčích srdcí Ondry Pavelce, se kterým má být momentálně i na dovolené v Barceloně

Je jasné, že i její obdařený výstřih hrál v jejich seznamování roli. Od té doby, co si před více jak půl rokem nechala zvětšit svůj dekolt, modelce snad nikdo nepohlédne do očí. Natož takový nadržený sportovec, jako je Ondra. Ten místo puku začal lapat po Terčiných silikonech

Je vidět, že to nebyla rozhodně špatná investice, protože to je jeden z nejlépe placených českých hokejových brankářů, tak to se jen tak nepoštěstí, takový gól.

Jenže ještě donedávna výstřihy nosit nemohla. A proč asi? Protože tam nic neměla a byla by všem jen pro smích Tereza měla opravdu hrudníček jak desetiletý klučík a tím by jen těžko oslnila hvězdu z NHL Jen se podívejte, co teď může laskat kanec Pavelec.

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy