Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Na světě je první pivo s příchutí vaginy: Příchuť pro něj získali z těla české modelky!

Je tohle nechutný úlet, nebo gurmánská záležitost? Pivovar přišel s novinkou Yoni, což prý znamená v sanskrtu slovo vagina. A ano, jeho součástí budou bakterie z vaginy získané od ženy, konkrétně od brunetky Alexandry Brendlové. Tak co, šli byste do toho?

Tyto bakterie budou velmi dobře ošetřeny. A to tak, aby vám jejich následné pití neublížilo. Aspoň to slibuje výrobce. Zatím je k dispozici pouze pár exemplářů nového druhu piva. A to proto, že pivovar chce získat prostředky od samotných zákazníků.

Na internetu je kampaň, kde mají pijáci nový nápoj podpořit finanční částkou. Prostě něco jako hithit nebo startovač.

Díky pití takto ochuceného piva prý získáte ženské instinkty a navíc rovnou uslyšíte její hlas a ucítíte její vášeň. No prostě pivo s vaginálními bakteriemi bude dělat zázraky! Navíc až se byznys rozjede, tak výrobci slibují další druhy piva. Jemné s příchutí blondýnky, silné a divoké s bakteriemi od zrzky a tak dále.

Reakce jsou ale rozporuplné. Z komentujících nikdo po něčem takovém netouží. „Budou v ceně i pohlavní nemoci?“ „Přestaňte s tím teď, je to vážně nechutné.“ „Bude i pivo s příchutí penisu?“

Související články

Další články