Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na stará kolena se zbláznila! Neuvěříte, co Mariah Carey zase vyváděla, aby upoutala pozornost!

Ta už opravdu neví, kudy kam!
Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Pravděpodobnost, že Mariah Carey přeskočilo, zase o něco stoupla. Jako by nestačily eskapády, do kterých se v poslední době zamotává. Nyní tomu nasadila opět korunu. To, že se chtěla vyprsit a ukázat pozadí ve fitku, je jedna věc, ale její outfit do fitka je trochu přestřel.

Mimi asi dospěla do nějaké krizové fáze stárnutí. Těžko říci, jestli se bojí, že po sobě nezanechá pořádný odkaz, nebo jestli je to další ze zoufalých volání o pozornost. My si tedy myslíme, že by spíše měla volat o pomoc. Do fitka totiž asi nevyrazila úplně makat. Oblékla si síťované punčochy a boty na vysokém podpatku, ve kterých se snaží válcovat posilovací stroje. Možná jí ještě nikdo nevysvětlil, že pokud si děláte selfie ve fitku, mělo by to aspoň vypadat, že tam něco děláte. Správce přes její sociální sítě je však třináctiletá Mishka, dcera její manažerky, což je samo o sobě bizarní.

Mariah prostě potřebuje, aby se o ní psalo za každou cenu. Skandál v New Yorku, kde neuměla zazpívat na playback, nebo vztah s výrazně mladším tanečníkem Bryanem Tanakou je jí asi málo. Reality show Mariah´s World, kterou točila během světového turné, je jeden velký bizár a pouze dokazuje fakt, že se tu někdo zřejmě nemůže smířit se svým věkem. Ve velice odvážných outfitech se každý večer plazí po svých tanečnících, rozhovory poskytuje na lenošce ve spodním prádle a nikdy se nenechá natočit bez důkladné vrstvy make-upu na obličeji. Tahle reality show s reálným světem má společného asi tolik jako tvrzení, že Mariah Carey je sexsymbolem. Poněkud nafouknutá a přehnaná Mimi by se měla začít chovat na svůj věk, nebo z jejího odkazu nezbude nic než vzpomínky na její úlety.

Kdo z této katastrofy měl ale radost, byla zpěvačka Rihanna (28). Jsou to totiž boty z její kolekce, které má Mimi na sobě, když se škrábe na stroj ve fitku. „Jo, já to zvládla!“ napsala na svůj Instagram Riri pod fotku Mariah. I přes to, že je Rihanna mnohem slavnější než Mimi, jako celebrita se prý cítí až teď, když někdo jako Mariah Carey nosí její boty. Riri, není potřeba býti skromná, nicméně bys možná mohla Mariah zavolat a dát jí pár rad, kam třeba takové boty nosit. Škoda že s nimi nezkusila taky rotoped.

Související články

Další články