Slavný český zpěvák Tomáš Klus (27), který se o víkendu stal ženáčem a za svou choť pojal matku své dcery Josefínky Tamaru Kubovou, nelenil a prostřednictvím sociální sítě se pochlubil svatební fotografií. Žádnou klasiku ale nečekejte!

Svatba, která se konala na fotbalovém hřišti za Prahou, proběhla v ryze bohémském duchu. „Zaláskovaní“ novomanželé na snímku pózují v kostýmech a s čelenkami z peří a polibkem stvrzují své zamilování.

„Miluju ji strašně. Miluju ji tak, že jsem bez ní celý bez sebe. Má tak obrovské Srdce, že by se do něj klidně vlezly všechny ty stesky těch, kteří na Ni plivou,“ vylil své srdce na Facebooku Klus.

Podle zpěvákových přátel je interpret pod vlivem své ženy, která s ním pěkně mává. Dokonce i sama určovala to, koho pozvou a koho nepozvou na svatbu. „Všechno řídila Tamara, Tomáš do toho skoro nemohl mluvit. Chtěl to v mírovém duchu, což mu splnila, a to bylo tak všechno. On má hlavu v oblacích a hlavně na seznamu hostů bylo vidět, že Tamara s ním prostě nediskutovala,“ uvedl jeden z nich.

Nechme se tedy překvapit, jak manželství a láska jednoho z nejoblíbenějších zpěváků současnosti pokvete a zda ji nezahalí hustý, indiánský dým…