„Vypadají jako Eva a Vašek. Na to koukat nebudu. Děláte si legraci?“ zlobí se už první diskutující na Facebooku Ano, šéfe! Jako by stanice nevěděla, že v nejlepším se má přestat. Ona to ale neví, protože třeba i VyVolené vysílala tak dlouho, dokud nebylo divákům ze zbytečnosti projektu na zvracení…

Pořad se sice už nyní jmenovat stejně nebude, název je lehce pozměněný na Ano, mamma, protože jde patrně o syna s matkou (Santo a Jitka Pagana), ale jinak zůstane asi vše při starém. Třeba i tradiční zátěžové testy nás čekají. A třeba přijde i kluk s kamením, kdo ví.

Italové jsou známí svou kuchyní po celém světě, ale je otázka, jestli dvojice, v níž každý vlastní svou italskou restauraci (obě pravda vysoce hodnocené), budou mít co říci kuchařům, kteří se na Itálii soustředit nechtějí.

Až samotné vysílání ukáže, jestli to byl zoufalý nebo geniální tah. My ale dopředu tipujeme, že legendárního hláškujícího Zdeňka Pohlreicha žvatlající Ital (nebude působit na Čechy jako slizoun?) nikdy v popularitě ani zdaleka nedožene.