Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Na postavičce maká kvůli tomuto fešákovi: Patricie Solaříková už není k mání!

Solaříková má prý nový objev!
+ Dalších 48 fotografií
Před půl rokem jí krachl vztah s Markem Fryčákem, ale Patricie Solaříková (29) na lásku nezanevřela. Herečka z nekonečného seriálu Ulice už je prý opět šťastně zadaná. Randí s tímto fešákem, který jistě ocení, že tolik dře na své postavě.

Patricie Solaříková se už několikrát nechala slyšet, že krátké vztahy nejsou nic pro ni. I proto si herečka z Ulice po rozchodu s Markem Fryčákem, s nímž rok žila, hned nanbrnkla někoho dalšího.

Na novou lásku přišel čas až nyní. Solaříková se má už delší čas vídat Tiborem Pagáčem (27), event managerem přední hudební televize. „Chodí spolu a jsou oba moc spokojení. Chovají se k sobě strašně hezky,“ řekl zdroj serveru Expres.cz, který na románek upozornil.

O Solaříkové se v posledních dnech mluvilo především kvůli válce s uznávanou módní kritičkou Františkou Čížkovou, s níž si přes sociální sítě vyměňovaly drsné vzkazy. Je dobře, že se v jejím životě událo i něco pozitivního!

Mohlo by vás zajímat

Další články