Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Na pašeračku Terezu se usmálo štěstí: Od soudu dostala předčasný dárek k Vánocům

Na pašeračku Terezu se usmálo štěstí: Od soudu dostala předčasný dárek k Vánocům
Zdroj: Se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Dalších 5 fotografií
heroin
Pašeračka Tereza Hlůšková (23) nakonec nebude mít tak špatné Vánoce, jak předpokládala. Od soudu jí totiž přišel předčasný dárek v podobě schválení žádosti o urychlené jednání. O schválení se nejvíce zasloužil Terezy právník Asghar Dogar, kterého ke snaze pašeračka v minulosti motivovala vyhrožováním.

Podle informací serveru Blesk.cz před senátem právník Terezy Hlůškové tvrdil, že ji do falešného případu pašování drog namočili celníci. „Soud první instance neměl správné informace. Modelka Tereza podle něj už příliš dlouho trpí ve vězení,“ řekl webu pákistánský novinář Alí Aršád.

Dogar prý o urychlené jednání prosil tolik, až mu bylo vyhověno. Hlavní líčení bylo soudkyní ustanoveno na 18. prosince, v ten den by se Tereza měla dozvědět, zda je podle soudu její odvolání oprávněné, či ne.

Už za měsíc uběhnou dva roky od chvíle, kdy byla Hlůšková zadržena celníky na letišti v Láhauru s kufrem plným heroinu. Letos v březnu byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům strávených za mřížemi pákistánské věznice, stojí si ale za tím, že je nevinná.

Související články

Další články