Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na olympiádě tvrdila, že není muž: Teď se kontroverzní atletka vdávala v mužských šatech!

Caster Semenya si vzala svou dlouholetou partnerku Violet Raseboyu.
Zdroj: Instagram, Profimedia
+ Další 3 fotografie
Zlatá olympijská běžkyně se vdala za svou partnerku. Svatba proběhla v Jihoafrické republice a byla velmi tradiční. Po obřadu se obě manželky převlékly do krojů a vypukl velký večírek.

Atletka Caster Semenya se dostala v létě do centra pozornosti nejen díky svým fantastickým výkonům, ale také poznámkám ohledně toho, zda vůbec může závodit jako žena. Po dlouhých testech vyšlo najevo, že je hermafrodit, což vysvětluje zvýšený testosteron a muskulaturu. Závodit za ženy ale dál může.

Sportovkyně ale už na podobné negativní věci nemusí myslet a soustředí se na osobní život. Po letech si vzala svou životní lásku, půvabnou Violet Raseboyu. Právě ona ji během letních her nejvíce podporovala a snažila se ji přivést na jiné myšlenky, když o sobě Caster musela číst ponižující články.

Jejich veselka proběhla v jihoafrické metropoli Pretoria a byla rozdělena na dvě části. V jedné měla nevěsta klasické bílé šaty a druhá nevěsta kabátek ve stylu prince Krasoně. V druhé si pak manželky oblékly tradiční kroje a tančily až do rána!

Související články

Další články