Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Na NHL to bohužel již nevypadá. Jágr popřel, že by o něj stál slavný klub

Vypadá to, že NHL se pro Jágra zavírá.
+ Dalších 9 fotografií
Florida se ho zbavila, protože je starý a pomalý, ale Jaromír Jágr (45) pořád věří, že po něm sáhne nějaký klub z NHL. Jenže zatím před ním zavřel dveře další slavný klub.

Jaromír Jágr se z Floridy stěhovat nechtěl. Jenže chtěl plat, který za něj vedení týmu už nechtělo dávat. Přeci jen je již hodně starý a pomalý a vedení Pantherů to vidí.

Jágr pořád věřil, že se pro něj najde nějaké místo v NHL. Jenže kluby o něj nestojí. Takže se vrátil do Česka a situaci na trhu bude sledovat z Kladna. Navíc žádná jednání s Ottawou (jak psali zámořští novináři) neprobíhají. „Jsou to úplné nesmysly. Nechápu, jak si jeden člověk může vymyslet, že mě viděl na letišti,“ uvedl Jágr pro Blesk s tím, že jednání se Senátory nevede.

Otázkou je, zda by Jágr neudělal lépe, kdyby slavnou NHL přestal řešit. Důstojnou roli zde asi už hrát nebude. Zato v KHL by si ještě slávu vychutnal. Na pomalejší tempo by stačit měl. Nebo je otázkou, zda už opravdu není vhodná doba, aby jako hráč pomohl Kladnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články