Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Na internetu se rozmáhá naprosto nechutný nový trend! Pánové močící si do vlastních úst! Galerie pro odvážné…

Dobrou chuť, pokud právě něco pojídáte…
Zdroj: reddit
+ Další 2 fotografie

Pamatujete si, když bylo na internetu hrozně moc populární „plankování“, kdy si lidé lehali na různé podivné věci a na podivná místa? To bylo ještě docela nevinné. Pak přišlo twerkování, teď všichni dělají selfies a pomalu, ale jistě se začíná rozmáhat další trend. Jenom tenhle je poněkud nechutného rázu.

Říká se mu „bubbling“, začíná se rozmáhat v Austrálii a jde o močení si do vlastních úst. Ano, čtete správně.

Všechno to začalo jednou fotografií muže s vytaženým penisem, který byl zaznamenán v moment močení si do svých úst na jednom koncertu. Samozřejmě jakmile se fotka objevila na populárním Redditu, začal se trend neuvěřitelným způsobem rozmáhat a účastnil se ho dokonce i profesionální australský hráč ragby Todd Carney!

Blbé tedy je, že jakmile se ta fotografie objevila v médiích, tým Cronulla-Sutherland Sharks ho propustil a zrušil i jeho smlouvu, díky které si mohl vydělat 650 tisíc dolarů za rok.

Někteří říkají, že v Austrálii jde mezi skejťáky o docela starou legraci, která se tam provozuje už desítky let. Zejména v moment, kdy se jedinci dostatečně opijí.

Související články

Další články