Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič StarDance 2019 Počasí

Nejnovější kauzy

Mysleli si, že chlapce jenom štípl komár. Bylo to ale něco mnohem horšího

Chlapci se udělala na obličeji velká boule.
+ Další 2 fotografie
Chvíle hrůzy zažil Matthew Kirk (11) z Kidderminsteru. Když byl na dovolené na Menorce, udělala se mu na obličeji obří boule. Všichni si hned mysleli, že ho poštípal komár. Realita ale byla mnohem děsivější.

Nejdříve si všichni mysleli, že Matthewa jen štípl nějaký komár, a proto mu natekla celá tvář. Jenže to bylo trochu děsivější. Boule na jeho obličeji byl totiž nádor.

„Během pár týdnů se hodně zvětšil a jeden z kamarádů poznamenal, že nateklá nosní dírka může znamenat něco mnohem horšího,“ řekla jeho matka Joanne (42). „Doktoři si nejdříve mysleli, že je to bakteriální infekce, ale optická koherentní tomografie ukázala velký nádor, který byl v Matthewově nose,“ dodala.

Jenže klasická léčba byla pro chlapce nereálná. Radioterapie by mu totiž poškodila zrak. Musel tedy podstoupit protonovou terapii v americké Oklahomě. Po léčbě se vrátil domů a musel podstoupit ještě konvenční chemoterapii. Nakonec ale všechno dobře dopadlo, léčba zabrala a rakovina ustoupila.

Mohlo by vás zajímat

Další články