Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muži a psi: Máme důkazy o tom, že se jedná o jeden a ten samý zvířecí druh!

Váš méně chlupatý vs. váš více chlupatý
Zdroj: profimedia.cz

Možná už jste si toho, milé dámy, všimly. Vaši dva mazlíčkové toho mají hodně společného. Proto se nebojte shodných vlastností využít v partnerském vztahu.

Bezbřehá zvědavost

Pes se raději uškrtí na vodítku, než aby neprobádal nějakou neznámou věc, než aby mu uniklo něco důležitého. Ale rozhodně to neznamená, že by se mu nelíbilo u vás v pelíšku. To s tím zkrátka nesouvisí. Pokud svého Punťu pustíte z vodítka a necháte ho čas od času proběhnout, vrátí se vám celý šťastný zpátky k vaší noze. A tak je to i s mužskými.

Chtějí být vůdci smečky

Váš pejsek si pravidelně označuje svoje teritorium a tím jasně dává znát, kdo je tady pánem. Ukazuje svou důležitost ve smečce. Až se zase příště bude váš drahý chvástat, že tu skříň z IKEA sestaví bez návodu, nechte ho se ty čtyři hodiny trápit. A až skříň bude konečně stát, pochvalte ho.

Život v tlupách

Stejně jako psi jsou společenská zvířata, tak i muži rádi drží pospolu. Ve volné přírodě (tedy bez ženského dozoru) se potulují ve skupinách. V jednotě je totiž síla. Jakmile pes zavětří fenu a ona mu dá signál, že by to šlo, odtrhne se pes od svojí skupiny a běží za svou vyvolenou. A takhle to přece chodí i v tom vašem oblíbeném baru.

Neskutečná hravost

Váš pes i váš přítel mají soutěživé povahy. Psi se rádi honí za kořistí, pak ji nechají chvíli náskok a následně honička pokračuje. Myslete na tohle i při flirtování s vaším milým. A nechte ho občas, ať vás stopuje. Klidně dohromady s vaším chlupatým miláčkem.

Potřebují okamžité jednání

Oba dva postrádají dlouhodobou paměť. Stejně jako namáčíte svému štěňátku čumáček do loužičky ihned poté, co ji udělá na vaší nové plovoucí podlaze (jo mimochodem, to by dělat nemělo), vytkněte příteli jeho nemístné chování ihned a dál se k němu už nikdy nevracejte. Nemá to smysl.

Všechno s klidem

Hysterickou scénu nepochopí ani váš pes, ani váš přítel. Oba akorát vylekáte a ničeho nedocílíte. Jednejte s nimi v klidu. A jasně a stručně.

Související články

Další články