Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Může to být horší? Po rozkydlém zadku ukázala Mesarošová DVOJITOU BRADU!

Dominika a její proces rozkydlosti.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
"Modelka" Dominika Mesarošová by od svého trapasu s rozkydlým pozadím měla mít na molo vstup zakázán. Ona si ale nedá říct a pořád předvádí. Její dříve pevné přednosti ale dnes přetékají a není to hezký pohled.

Když jsme naposledy viděli Dominiku Mesarošovou (31) na akci, tak okřikovala fotografy, ať ji tentokrát fotí dobře. Jenomže její finální fotky nejsou strašné vinou fotografů, ale toho, že se o sebe modelka už moc nestará.

Je schopná na akci dorazit se zaříznutým rozkrokem, na mole se ukázat s totálně rozteklým pozadím a teď tohle. Měla propagovat tuniskou módu, ale propagovala pak maximálně svoji druhou bradu.

Zase akce, která se nepodařila. Ale aspoň se Dominice někam povedlo procpat svoje svěřenkyně z projektu Poleť s Dominikou Mesarošovou k moři, kam láká mladé holky, které chce naučit, jak to chodí v českém šoubyznysu. Prostě holky, co se nedostanou do Supermiss, Miss nebo Miss Horní Dolní, jedou s Dominikou na pár dní k moři, kde se učí, jak být celebritami. Budoucí modelky a lovkyně z Kozičky.

Možná by se Dominika měla věnovat „mentorování“ na plný úvazek a na přehlídky už chodit jenom jako divák.

Související články

Další články