Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Muž ve znamení Berana: S jakými znameními mu to klape? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!

Muž ve znamení Berana: S jakými znameními mu to klape? Podrobný partnerský a erotický horoskop, čtěte!
Zdroj: profimedia.cz

Jste muž narozený ve znamení Berana? Nebo žena, která má zálusk na tohoto tvrdohlavého muže? Pak je tento horoskop určen právě vám.

Pojďme si Beránka nejprve stručně charakterizovat:

Je to muž, ze kterého sex přímo vyzařuje (ale toho jste si už asi všimla), muž, který touží být dominantní. Je to chlap, který miluje lichotky – byla by škoda toho při flirtování nevyužít.

Berani jsou žárliví, nevěra partnerky je pro ně něco nepředstavitelného, na druhou stranu oni sami střídají pelíšky rádi a často.

Rutina Berana nudí, rád se miluje na neobvyklých místech – vlak, auto, letadlo, příroda... Není mu cizí ani skupinový sex. Čím víc submisivních kočiček, tím líp.

Pokud byste na Beranovi hledala erotogenní zónu, miřte na hlavu. Rty, uši, tvář, vlasy – tam je třeba ho dráždit.

A teď už se podíváme na to, jak to Beranovi klape s Berankou a ostatními znameními zvěrokruhu.

On Beran + ona Beranka

Tihle dva přesně vědí, co chtějí. Oba jsou však velice dominantní, i proto jejich delší soužití či manželství bývá plné problémů. Berani nesnáší nevěru, což vede k nesmiřitelným hádkám. Zde je to především o obrovské sexuální vášni. Tím to však také končí. Vzpomínky na sex ale zůstanou opravdu nezapomenutelné. Kompatibilita mezi těmito dvěma jedinci není zrovna ideální.

On Beran + ona Býčice

Partnerské vztahy mezi Beranem a Býčicí nemají velkou šanci na přežití. Samozřejmě, výjimky se najdou vždy. Pro ženu v Býku je typická pasivita, klid a odevzdanost. Pro muže ve znamení Berana je zase příznačná agresivita, nezávislost a nátlak na ostatní. Jejich fyzická přitažlivost a sexuální spokojenost je ale vynikající. Oba mají sex moc rádi a dokážou si milování spolu maximálně užít.

On Beran + ona Blíženkyně

Žena v Blížencích ho prostě přitahuje a s tím on nic moc nenadělá. Když ho chce i ona, mohou být vcelku pohodový pár. Sexuální experimenty – to je jejich. Ale pozor! Beran nesnese pomyšlení na všechny ty vztahy, které Blíženkyně měla před ním. Tyto ženy bývají totiž přelétavé. Jejich intimní vztah je více než jen dobrý. V erotice si rozumějí a umí naplnit sny toho druhého.

On Beran + ona Račice

Račice Berana okouzlí snadno, neboť se mu zdá zranitelná a velmi ženská. On si rád hraje na ochránce, ona se zase o něj bude starat s náležitou péčí. Měla by si ale dávat pozor, aby ho nevyděsila závislostí na něm, jinak jí uteče. Berani milují svou svobodu. Ženě v Raku imponuje Beranova mužnost. Jestli tyhle dva dokáže něco rozdělit, tak to jsou peníze. Ona šetří korunky, on je zas rád utrácí.

On Beran + ona Lvice

Zde to jiskří už při prvním setkání. Vztah však bývá založen na neustálém boji o moc. V sexu je soulad dokonalý. Mají totožný sexuální instinkt a nekončící potřebu milování. Když se Beranovi podaří dostat nějakou ženu do postele hned první večer, pak je to Lvice. Co se týče financí, oba mají rádi luxusní a drahé věci, takže soulad. Manželství mezi nimi patří k těm nejšťastnějším. Jen pozor na nudnost, když jsou si milenci moc jistí svým protějškem.

On Beran + ona Panna

Tady nejsou vztahy zrovna idylické. Oba mají rozdílný pohled na svět, je to hodně o toleranci. Co jim nejvíc škodí, je kritičnost Panny. Ona ho kritizuje i před ostatními a Beran nesnáší takové ponížení. I v intimním životě jsou každý jiný, Beran má rád sex a vše s tím spojené, je vášnivý milenec. Znamení Panny vnímá sex především jako vrozený pud. Přitom se často nestává, že by si ti dva byli nevěrní.

On Beran + ona Váha

Pro Váhu nebývá těžké Berana poblouznit. Je krásná, šarmantní, dokáže mu neustále lichotit a on pod jejím vlivem doslova roztává. Váhy jsou proslulé okouzlujícím vzhledem a Berani se rádi chlubí krásnou ženou po boku. Ale tím, že ženy ve Vahách jsou velmi nerozhodné a vše jim trvá, dochází pak k mnoha konfliktům. Jejich sexuální soulad je nevídaný. Skvěle se doplňují a funguje to mezi nimi naprosto přirozeně, ani jeden nemusí nic předstírat.

On Beran + ona Štírka

Nene, tohle nepůjde. Oba jsou zvyklí rozhodovat a být nezávislí. Ledaže by se rozhodli být pouze milenci – v sexu si totiž rozumí. Sexuální přitažlivost mezi mužem v Beranu a ženou Štírkou je doslova magická. Vztah mezi těmito dvěma znameními je tedy založen především na fyzické přitažlivosti, protože mentálně jsou tihle dva dost odlišní.

On Beran + ona Střelkyně

Žena ve Střelci se zamilovává do Berana, neboť obdivuje jeho odvahu, vzrušující styl života a také fakt, že se s ním nikdy nenudí. Ačkoliv Berani inklinují k panovačnosti, v hloubi srdce jsou citliví a romantičtí. A to je přesně to, co žena Střelkyně potřebuje. V erotice si dokonale rozumějí, mají spolu mimořádně kvalitní sex. Ona by se jen měla snažit být diplomatičtější, když ho v posteli urazí, následky jsou fatální.

On Beran + ona Kozorožka

Tento vztah je komplikovaný a plný hádek. Fungovat by to mohlo, kdyby spolu nesoupeřili, oba jsou ale velice ambiciózní. Soulad narušuje i jejich odlišný pohled na peníze. Beran by jen utrácel, žena v Kozorohu je šetřílek. Milenecká shoda není ani v sexu. Oba se musí naučit mnohé o tom druhém, než dosáhnou nějakého uspokojení. Ovšem! Pokud by Beran mohl s někým uskutečňovat své sado-maso praktiky, potom právě s Kozorožkou.

On Beran + ona Vodnářka

Ani tohle není ideální spojení. Rozdíl mezi Beranem a Vodnářkou je především v tom, že on se zamiluje okamžitě a naplno a očekává, že budou jeho city ihned opětovány. Ženy narozené ve znamení Vodnáře na to jdou ale pomalu, jejich vztahy začínají nejprve přátelstvím. Sexuální kompatibilita je narušena nejvíce, oba chtějí mít vůdčí roli. Naštěstí si tato milenecká dvojice dokáže vše spolu prodiskutovat.

On Beran + ona Ryba

Trefa do černého. Berani hrají rádi roli ochránce a žena v Rybách se k nim proto dokonale hodí. Rybka touží po bezpečí a Beran ví, že neulovil milenku jen na jednu noc. Beran je chlapák a žena Ryba velice ženská, vztahy mezi nimi jsou přímo ideální. Partnerská shoda na sto procent. Beran potřebuje takovou ženu, co nezastíní jeho autoritu a bude mu skvělým posluchačem. V sexu jim to klape, dokážou se navzájem zcela uspokojit.

Chcete si přečíst další horoskopy? Mrkněte sem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy