Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Muž trpěl obrovskou bolestí ruky, lékaři mu nedokázali pomoct! Rozhodl se to tedy vyřešit sám, a to způsobem, kterému neuvěříte!

Zdroj: profimedia.cz

Neuvěřitelné, co lidé dokážou udělat, aby si ulevili od bolesti Mark Goddard (44) trpěl nesnesitelnou bolestí levé ruky od doby, co měl motocyklovou nehodu. Lékaři mu nedokázali od bolesti pomoci, tak se rozhodl svůj problém vyřešit kuriózním způsobem.

Poté, co mu lékaři řekli, že amputace je zbytečná, se zoufalý muž rozhodl postavit si svou vlastní gilotinu a neváhal si s ní useknout vlastní ruku. "Nikdo mi nepomohl, tak jsem si pomohl sám," řekl Goddard. Ruku následně hodil do ohně, aby nehrozilo to, že by mu ji lékaři přišili. Předtím si zkoušel ruku seříznout nožem, ale povedlo se mu "pouze" poškodit pár svalů a šlach.

Po "popravě" ruky ho našla zkrvaveného manželka, která mu okamžitě zavolala záchrannou službu. Ztratil asi dva litry krve, ale lékařům se povedlo ho stabilizovat.

"Nejvtipnější" na celé akci je to, že mu useknutí ruky k ničemu nebylo. Končetina ho stále bolí a on musí brát 40 prášků proti bolesti denně. Vlastní zmrzačení mu tedy vůbec nepomohlo.

Související články

Další články