Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Muž třicet let snil o návštěvě Machu Picchu, nakonec tam zemřel

Zdroj: dailymail.co.uk

Osud si s námi někdy krutě zahraje. Steve Mortimer z Velké Británie dlouhých třicet let snil o tom, že společně se svou manželkou navštíví legendární Machu Picchu. Když se mu toto přání v osmašedesáti letech konečně splnilo, zemřel na výškovou nemoc.

Otec tří dětí podle dostupných informací zkolaboval ve frontě na autobus a přivolaným záchranářům se ho už bohužel nepodařilo oživit. Jeho žena Marian navíc nešťastnou náhodou přišla o pas, takže byla nucena v Peru nedobrovolně strávit ještě dalších osm dní.

"Stačilo málo a naše vytoužená dovolená se změnila v nejhorší noční můru. Steve umřel 29. července a já krátce nato zjistila, že jeho i můj pas omylem skončily v hotelové prádelně. Kvůli byrokratickým průtahům jsem se do Anglie mohla vrátit až 8. srpna. Bylo to opravdu strašné," vzpomíná se slzami v očích Marian.

Oba manželé měli v plánu procestovat kromě Peru také Bolívii, Chile, Argentinu a Brazílii. Celý výlet měl původně trvat sedm týdnů, skončil však po pouhých devatenácti dnech, a to tím nejhorším možným způsobem – Steve se z něj už nikdy nevrátí. „Byl to ten nejlaskavější, nejštědřejší a nejzábavnější muž na světě a měli jsme opravdu úžasné manželství,“ prohlásila o něm Marian.

Související články

Další články