Brit Lewis Flint byl v šestnácti veselá kopa a na svůj rozkrok si nechal vytetovat vysavač. Je asi jasné, co mělo v tomto případě představovat vysávací hadici. Originální kérka z něj udělala místní hvězdu, a jak sám tvrdí, neustále svůj penis musel před někým vytahovat.

Dnes je mu ale dvacet jedna a svého mládežnického rozhodnutí lituje. Může za to hlavně jeho nedávná zkušenost. „Naposledy jsem byl s dívkou, která se mi opravdu líbila. Všechno šlo dobře až do doby, kdy jsme byli oba nazí. Když mé tetování uviděla, řekla: ‚Co to má znamenat? Končím!‘ Hodně mě to deprimovalo,“ říká zdrcený muž.

Chování dívky chápe ale matka Rachel, která nikdy nebyla velkým příznivcem jeho vysavače. „Naprosto rozumím tomu, proč ta ubohá dívka utekla. Nemůžu uvěřit, že takové tetování opravdu má, musí tím od sebe odrazovat spoustu žen. Je to zkrátka tak směšné, že ho ani nejde brát vážně.“

Pro Flinta svitla naděje v podobě nového pořadu na Channel 4, který pomáhá lidem se zpackanými plastickými operacemi či právě tetováními. Před prvním zákrokem byl plný odhodlání a motivace. „Slyšel jsem, že odstraňování laserem je velmi bolestivé, ale ještě bolestivější by bylo už si nikdy neza*ukat.“

Nebohému muži ale nakonec nezbude nic jiného než se potýkat s variantou druhou; pod laserem nevydržel kvůli neskutečné bolesti ani minutu.