Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž si na svůj rozkrok nechal vytetovat vysavač. Teď toho lituje a bojí se, že s ním už nikdo nebude chtít spát

Ženám je pro smích a odstraňování laserem bolí – mladý Brit se ocitl
v opravdu tragické situaci.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Lewis Flint si coby teenager nechal na své intimní partie vytetovat vysavač. Teď svého kroku ale velmi hořce lituje. Kvůli hrozné bolesti se kérky ani nemůže laserově zbavit.

Brit Lewis Flint byl v šestnácti veselá kopa a na svůj rozkrok si nechal vytetovat vysavač. Je asi jasné, co mělo v tomto případě představovat vysávací hadici. Originální kérka z něj udělala místní hvězdu, a jak sám tvrdí, neustále svůj penis musel před někým vytahovat.

Dnes je mu ale dvacet jedna a svého mládežnického rozhodnutí lituje. Může za to hlavně jeho nedávná zkušenost. „Naposledy jsem byl s dívkou, která se mi opravdu líbila. Všechno šlo dobře až do doby, kdy jsme byli oba nazí. Když mé tetování uviděla, řekla: ‚Co to má znamenat? Končím!‘ Hodně mě to deprimovalo,“ říká zdrcený muž.

Chování dívky chápe ale matka Rachel, která nikdy nebyla velkým příznivcem jeho vysavače. „Naprosto rozumím tomu, proč ta ubohá dívka utekla. Nemůžu uvěřit, že takové tetování opravdu má, musí tím od sebe odrazovat spoustu žen. Je to zkrátka tak směšné, že ho ani nejde brát vážně.“

Pro Flinta svitla naděje v podobě nového pořadu na Channel 4, který pomáhá lidem se zpackanými plastickými operacemi či právě tetováními. Před prvním zákrokem byl plný odhodlání a motivace. „Slyšel jsem, že odstraňování laserem je velmi bolestivé, ale ještě bolestivější by bylo už si nikdy neza*ukat.“

Nebohému muži ale nakonec nezbude nic jiného než se potýkat s variantou druhou; pod laserem nevydržel kvůli neskutečné bolesti ani minutu.

Související články

Další články