Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Muž narozený ve znamení Vah: Jaký je jeho partnerský a erotický horoskop?

Muž narozený ve znamení Vah: Jaký je jeho partnerský a erotický horoskop?
Zdroj: profimedia.cz

V našem seriálu o partnerských vztazích mezi znameními se pomalu, ale jistě přesouváme na jedince narozené na podzim. Už jsme si řekli, jak jsou na tom s láskou Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev, Lvice, muž Panna a žena v Panně Dneska se mrkneme na muže narozeného ve Vahách.

Jaký je tedy muž ve znamení Vah?

Předně se jedná o intelektuála, který dokonale ovládá logické myšlení. Má smysl pro spravedlnost, rovnoprávnost, diplomacii. Umí urovnávat konflikty. Je velice šarmantní, společenský a vtipný.

Ve svém životě potřebuje jako správná Váha rovnováhu a harmonii. Má estetické cítění. Nemá rád hrubé chování, násilí ho přímo rozhořčuje.

Je nerozhodný, až moc přizpůsobivý. Má obavu z konfliktů, z toho někdy pramení jeho neupřímnost a bázlivost. Má totiž strach z neoblíbenosti. Snaží se být s každým zadobře a dost často neumí říct ne.

Jestli muže narozeného ve Vahách něco opravdu děsí, pak je to samota. Je vyloženě vztahový typ. Ženám umí dokonale lichotit. Je romantický, smyslný, citlivý a empatický. Obtížněji se orientuje ve vlastních citech.

Důležitý je pro něj nejen fyzický, ale i psychický soulad, také příjemná atmosféra. Sex od lásky neodděluje. Potřebuje cítit blízkost a zájem od své partnerky.

Sex je plný něžností, nechybí mu dlouhé předehry. Muž ve znamení Vah myslí více na svoji partnerku než na sebe. Milování si vychutnává, nespěchá, rád se oddává svým fantaziím.

Erotogenní zóny? Bedra a hýždě.

On Váha + ona Beranka

Naprostý protiklad, to jsou dominantní Beranka a klidný muž ve Vahách. I přesto mezi nimi funguje určitá přitažlivost. On je šarmantní a neodolatelný, ženské na něj letí, a to se žena ve znamení Berana může zbláznit žárlivostí. Ona muže Váhu ráda zasvětí do tajů erotiky, jemu ale nestačí pouze skvělý sex, potřebuje harmonii a soulad ve všem. V partnerském životě se jejich cesty mnohdy rozdělí.

On Váha + ona Býčice

Kompatibilita mezi ženou v Býku a mužem narozeným ve Vahách je výborná. On je velice charismatický a snadno ji okouzlí. Ona ráda vaří a on má rád, když je o něj skvěle postaráno. Oba mají estetické cítění. Vztah může narušit její žárlivost a sklony muže ve Vahách flirtovat a ponocovat – Býčice je raději doma. Zde bude zapotřebí kompromisu. V intimním životě jim to klape skvěle.

On Váha + ona Blíženkyně

Vynikající shoda. Žena v Blížencích a muž ve znamení Vah si jsou podobní, umí se vcítit do toho druhého. Mají rádi hezké věci, jsou pořádní. Ona neustále někde poletuje, on jí dodává klid. V sexu nastává rovněž soulad. Psychicky jsou naladěni na stejnou vlnu. Vyměňují si vůdčí role, jednou převezme aktivitu ona, po druhé on. Dávají přednost romantice před samotným uspokojením.

On Váha + ona Račice

Muž ve Vahách je trpělivý a oddaný, žena narozená v Raku se o něj pečlivě stará. Vztah záhy narušuje jeho otálení se svatbou. Ona je na něm citově závislá, on potřebuje svobodu. Ve financích to bez kompromisu nepůjde. Jejich sexuální život je nevyzpytatelný. Buď to mezi nimi jiskří, nebo ne. Oba jsou sentimentální a mají neuvěřitelnou fantazii. Láska jim pomůže rozdíly překonat.

On Váha + ona Lvice

Ti dva si jsou souzeni. Oba mají rádi společnost a zábavu. Muž ve Vahách ji zahrnuje dárky a to žena ve znamení Lva miluje. Lvice na něj ale žárlí – oprávněně, neboť on flirtuje na všechny strany. Ona zase chce, aby na ni žárlil, což on neřeší, neboť sám potřebuje jistou toleranci. V posteli si rozumí fantasticky, jejich sex je vášnivý. On vítá, když Lvice sama milování iniciuje a umí si ho pořádně užít.

On Váha + ona Panna

Vzájemné sympatie. Muž narozený ve Vahách miluje její vlídnost a ohleduplnost. Ženě v Panně se líbí jeho bystrost, šarm, oceňuje jeho smysl pro pořádek. Ani jeden nerad dělá chyby. Oba se snaží, aby vztah klapal. Muž ve Vahách by si jen měl dát pozor na své ustavičné flirtování. V sexu jim to funguje. Panna se od něj může přiučit vášni, spontánnosti a také radosti ze samotného milování.

On Váha + ona Váha

Muž a žena ve znamení Vah tvoří velice elegantní a harmonický pár. Rozumějí si a rádi spolu konverzují. Váhy milují společnost, mají výborný vkus. Ve vztahu mohou postrádat praktičnost a dynamiku. Je tu také riziko, že jak jsou oba stejní, může se jeden z nich začít nudit a hledat si zábavu jinde. Psychická shoda spojená s pozorností a něhou vede k velmi uspokojivému sexuálnímu životu.

On Váha + ona Štírka

Velice vášnivý vztah. Žena ve Štíru muže narozeného ve Vahách polapí snadno. On je jí doslova očarován, je nadšený z toho, co ona dělá, říká, jak na něj hledí. Problémy přinášejí její majetnické sklony a žárlivost. Štírka nesnese to jeho ustavičné flirtování. Když pak přijdou do vztahu děti, konečně se oba zklidní. Sex muže Váhy a ženy ve Štíru je výjimečně kvalitní a pro oba je také mimořádně důležitý.

On Váha + ona Střelkyně

Muž ve Vahách a žena ve znamení Střelce si jsou hned sympatičtí – ač zprvu jsou opatrní, mají společné zájmy. On je citlivý a empatický, což se jí líbí. Střelkyně ho učí rychlejšímu rozhodování. Jejich vztah nesklouzává do stereotypu. Oba jsou optimisté a milují společnost. Mají dar rychle odpouštět. Neměli by zapomínat ani na povinnosti. Fyzická přitažlivost je velká a v sexu panuje soulad.

On Váha + ona Kozorožka

Žena narozená v Kozorohu a muž ve Vahách se sobě musí přizpůsobit. Ona je uzavřená a konzervativní, on je společenský. Muž Váha je spravedlivý a tolerantní, obdivuje její zodpovědnost. Ona je mu oddaná, neměla by si ho ale tak přivlastňovat. Oba vyžadují respekt. V intimní sféře s ní on musí mít trpělivost, zdá se mu někdy chladnější. Kozorožka ho může naučit vzájemné blízkosti a sounáležitosti.

On Váha + ona Vodnářka

Výborná kompatibilita. Muž ve znamení Vah a Vodnářka se spolu nenudí, důvěřují si a jsou si velmi blízcí. Shodují se i v tom, že nevědí, co chtějí. Důležitou roli zaujímají jejich přátelé. Muž Váha potřebuje rovnováhu a klid, někdy mu vadí její nevypočitatelnost. Žena ve Vodnáři by to neměla přehánět s touhou po nezávislosti. V erotice jim to ladí, vychutnávají si dlouhé předehry a milování.

On Váha + ona Ryba

Žena v Rybách a muž narozený ve Vahách jsou šarmantní dvojice. Oba jsou citliví, mají smysl pro estetiku. On si váží její stálosti, rozčiluje ho její soucitnost a to, že ji každý využívá. Musí s ní být trpělivý. Své rozdíly umí využít ve svůj prospěch, dokážou přistoupit na kompromis. Panuje mezi nimi hluboká vášeň. On ví, jak ji uspokojit, splní Rybě i ty nejtajnější fantazie. Ona je vnímavá a důvěřuje mu.

Zajímají vás denní a erotické horoskopy? Potom čtěte zde

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy