Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Muž narozený ve znamení Střelce: Jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop? Čtěte!

Muž narozený ve znamení Střelce: Jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop? Čtěte!
Zdroj: Profimedia.cz

V minulých dílech našeho seriálu o partnerských vztazích mezi znameními jsme už probrali Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka, Račici, Lva, Lvici, muže Pannu, ženu Pannu, muže Váhu, ženu Váhu, Štíra a Štírku Dnes přichází na přetřes Střelec.

Jaký je muž narozený ve znamení Střelce?

Optimista a idealista. Střelec je upřímný, spravedlivý, šlechetný, štědrý a tolerantní. Má dobrosrdečnou povahu a smysl pro humor. Je přátelský, otevřený, nikdy nelže.

Nesnáší jakékoliv omezování a nudu. Neustále hledá nové výzvy. Potřebuje být všude tam, kde se něco děje. Jde svému štěstí směle naproti.

Muž ve Střelci je lehkomyslný. Mnohé naslibuje a potom to není schopen splnit. Chybí mu takt. Svou přímočarostí a sarkasmem druhé zraňuje. Má strach z vlastního selhání. Je snob.

Střelec rád flirtuje a bezhlavě se vrhá do milostných dobrodružství. Náklonnost žen mu lichotí. Miluje svobodu a často se usadí až v pozdějším věku. Je přelétavý. Jeho partnerka by měla být velice tolerantní.

Lovec. Víc než fyzický akt ho vzrušuje samotné lovení žen. V sexu dává přednost kvantitě před kvalitou. Střelec zvládá plno technik a nejrůznějších poloh. Nepřekonatelný je v erotických masážích.

Erotogenní zóny? Boky a stehna.

On Střelec + ona Beranka

Láska na první pohled. A když ne? Tak přátelství na první pohled. V partnerství naráží na to, že ona už se chce usadit, mít s ním děti, logicky – když ho miluje, ale muž ve znamení Střelce není zrovna rodinný typ. On potřebuje volnost a málokdy se nechá polapit. Jestli ho chce žena v Beranu doopravdy uhnat, musí mu ponechat svobodu. V posteli jsou okamžitě sehraní a vědí, jak uspokojit jeden druhého.

On Střelec + ona Býčice

Žena narozená v Býku zprvu obdivuje Střelcovu otevřenost a přímočarost. Oba mají smysl pro humor. On jí však nejednou svou prostořekostí ublíží, ač nechtěně. Muž ve Střelci vyžaduje dostatek volnosti, což žárlivá Býčice těžko vydýchává. Ona by ho nejradši držela doma. Zde bude zapotřebí hodně tolerance. Mají sice každý jiné sexuální potřeby, když si ale uvědomí své rozdíly, klapat jim to může.

On Střelec + ona Blíženkyně

Tento vztah se vyvíjí pomalu. Žena v Blížencích předně muže ve Střelci neskutečně přitahuje. Ale! Pro něj je upřímnost nade vše, mnohdy potom ublíží slovem i těm, které miluje. V komunikaci jsou vůbec problémy. Hádky jsou časté a hlasité. Usmíření už jim tak nejde. V sexu si sednou neskutečně. Oba berou sex jako hru a dokážou splynout doslova v jedno tělo. Jejich rozkoš je až nepředstavitelná.

On Střelec + ona Račice

Žena ve znamení Raka působí na muže ve Střelci jako magnet. On ji sbalí na svůj šarm a sladké řeči. Překonat musí mnohé rozdíly. Pro ni je rodina všechno. On nesnese omezení a miluje společnost. Ona je šetřivá, on rád utrácí. K tomu Střelec rád flirtuje a není vždycky nejvěrnější. Ovšem i po rozchodu se k sobě často vrátí. V intimní sféře se doplňují. Střelec je spontánní a vášnivý, Račice zase romantická.

On Střelec + ona Lvice

Výborná kompatibilita. Tahle dvojka se spolu nudit nebude. Lvice se zamiluje do muže narozeného ve Střelci pro jeho upřímnost. Ona ho okouzlí svou hravostí a vřelostí. Střelec by si z ní ale neměl utahovat. Měl by ji také vnímat jako sobě rovnou, ona nepotřebuje tolik ochraňovat. Žena ve Lvu musí respektovat i jeho nezávislost. Sexuální souhra je výtečná. Jejich milování je hravé, něžné a smyslné.

On Střelec + ona Panna

Střelec a žena v Panně se sobě musí přizpůsobit. Už na peníze se dívají jinak, Panna potřebuje finanční jistotu. Dobré je, že si všechno umí prodiskutovat. Dopřávají si navzájem svobodu a jsou k sobě upřímní. Oba jsou rozumní a praktičtí. Muž ve Střelci obdivuje, jak je ona trpělivá a zodpovědná. Rádi cestují, nenudí se spolu. Sex je plný vášně a dobrodružství. On by ji jen měl naučit, jak se má při milování víc uvolnit.

On Střelec + ona Váha

Žena ve Vahách a muž ve znamení Střelce si mají neustále o čem povídat. Oba jsou zvídaví a optimističtí. Vztah může narušit jeho otálení se svatbou. Střelec si chce naplno užívat, než se usadí. Nenechá se sebou dělat cokoliv. Váha by mu měla dopřát dostatek svobody. Oba milují společnost, měli by ale zkrotit své flirtování. Intimní život je vynikající. Nechybí mu vášeň, něha, fantazie ani pozornost.

On Střelec + ona Štírka

Muž ve Střelci vnímá ženu narozenou ve Štíru jako výzvu. Ona je pesimistická a tajuplná. On je optimistický a otevřený. Ona je nedůvěřivá, Střelec přitom říká to, co si myslí. On miluje společnost, s čímž má žárlivá Štírka problém. I k sexu přistupují rozdílně. Ona milování bere vážně, pro něj je to hlavně zábava. Oba jsou vášniví a umí si sex vychutnat. Tento vztah vyžaduje hodně tolerance a trpělivosti.

On Střelec + ona Střelkyně

Muž a žena ve Střelci jsou pro sebe jako stvoření. Oba jsou silné osobnosti, nebojí se překážek. Jejich vztah nebude nikdy nudný, oba jdou do všeho naplno. Rádi společně diskutují, mají smysl pro humor. Jsou optimističtí, otevření a přizpůsobiví. Shodnou se i v utrácení. Pozor by si jen měli dávat na svou žárlivost. Jejich milování je spontánní, vášnivé a plné fantazie. V posteli se spolu dokážou i zasmát.

On Střelec + ona Kozorožka

Žena ve znamení Kozoroha má pevný charakter. Muž ve Střelci ji umí rozesmát a ona si ho dokonce dobírá. Navzájem si cení upřímnosti toho druhého. Kozorožka očekává hned závazek, on dává přednost neformálnímu vztahu. Ona je ráda doma, on se chce bavit. Ona je na rozdíl od něj šetrná. Střelec s ní musí mít trpělivost, neboť ona je tvrdohlavá a neústupná. V sexu mu nějakou chvíli potrvá, než si získá její důvěru.

On Střelec + ona Vodnářka

Střelec a žena ve Vodnáři toho mají mnoho společného, nudit se spolu nebudou. Jemu se líbí, jak je ona svá a nepředvídatelná. Hodně si spolu povídají, jsou otevření a upřímní. Nevyhnou se však žárlivosti, když oba tak rádi flirtují. Pokud jsou přesvědčení, že našli toho pravého, budou věrní. Milování muže ve Střelci a ženy Vodnářky je jako vášnivá hra. Ta se navíc nemusí odehrávat jenom v ložnici.

On Střelec + ona Ryba

Muže narozeného ve Střelci fascinuje žena v Rybách tím, jak je tichá, milá a ráda mu naslouchá. Problémy přináší jeho až krutá pravdomluvnost. Ona se urazí snadno a cesta zpět bývá velice těžká. Oba se budou muset snažit, chce to trpělivost a toleranci, aby jim to fungovalo. V sexu na něj Rybka působí chladně a odměřeně. On je vášnivý a vstřícný. Střelec by ji měl naučit, jak projevit své city a vášeň naplno.

Na denní a erotické horoskopy se podívejte sem

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy