Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Muž narozený ve znamení Ryb: Čtěte, jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop!

Muž narozený ve znamení Ryb: Čtěte, jak vypadá jeho partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: Profimedia.cz

V našem seriálu o partnerských vztazích mezi znameními nám už chybí probrat pouze Ryby, které celý zvěrokruh uzavírají. Erotické horoskopy Berana, Beranky, Býka, Býčice, Blížence, Blíženkyně, Raka, Račice, Lva, Lvice, muže Panny, ženy Panny, muže Váhy, ženy Váhy, Štíra, Štírky, Střelce, Střelkyně, Kozoroha, Kozorožky, Vodnáře a Vodnářky již znáte. Dneska si proklepneme muže narozeného v Rybách.

Jaký je muž ve znamení Ryb?

Snílek a melancholik. Je klidný, skromný, přátelský, empatický, ohleduplný, obětavý, tolerantní a diskrétní. Mívá silně vyvinutou intuici a vyhýbá se konfliktům.

Je také sentimentální, nevypočitatelný a nestálý. Ve společnosti se drží radši v pozadí, své názory (a tajemství) si nechává pro sebe. Je ovlivnitelný, ostatní si idealizuje a nechává se využívat.

Chybí mu sebevědomí, disciplína a pevná vůle. Má plno plánů, ale mnohdy je nedokončí. Rutina ho nudí, žije si ve vlastním světě fantazie. Je pasivní a neumí se sám prosadit. Bývá urážlivý a občas sarkastický.

Muž v Rybách navazuje vztahy snadno. Líbí se mu, když je sváděn. Aby chránil své zranitelné nitro, zachovává si někdy odstup. Žena mu musí dopřát volnost. Je přelétavý a žárlivý.

V sexu vyhledává sebejisté a zkušené milenky, podřizuje se jejich touhám a potřebám. V posteli je romantický, pozorný, jemný, něžný i vášnivý. Miluje dlouhé předehry a rád experimentuje.

Erotogenní zóny? Kotníky a chodidla.

On Ryba + ona Beranka

Žena ve znamení Berana potřebuje sebevědomého, silného a energického muže. Muž v Rybách však na ni působí spíše přecitlivěle. V tomto vztahu často dochází k výměně rolí. Beranka je ta dominantní a funguje v rodině jako muž. Muž Ryba se zase stará o rodinný krb. Po intimní stránce jim to klape výborně. Oba mají obrovskou fantazii a v sexu si dokážou navzájem vyplnit svá nejtajnější přání.

On Ryba + ona Býčice

Kompatibilita ženy v Býku a muže narozeného v Rybách je vynikající. Oba preferují klid a ticho. Umí skvěle naslouchat a nevyvolávají konflikty. Ona se mu nesnaží dominovat, což muž v Rybách velice oceňuje. Býčice podvědomě cítí, že on potřebuje její lásku, podporu a pochopení. Neměl by ji ale dráždit svou nedochvilností. Když se do sebe zamilují, nic jiného je nezajímá. V posteli si rozumějí fantasticky.

On Ryba + ona Blíženkyně

Muž ve znamení Ryb a žena v Blížencích pociťují sympatie od prvního pohledu. Nudit se spolu určitě nebudou. On se snaží, aby byla spokojená, potřebovat ale bude hodně trpělivosti. On je tichý a klidný – pravý opak Blíženkyně. Ona umí být sarkastická, což citlivý muž v Rybách špatně snáší. K sexuální souhře se musí dopracovat. On k sexu inklinuje o něco víc. Oba při milování rádi fantazírují.

On Ryba + ona Račice

Výjimečný soulad. Žena narozená v Raku a muž v Rybách si jsou neskutečně podobní. Uvědomují si, že bez sebe nebudou šťastní, a proto se snaží, aby spolu zůstali. Oba jsou chápaví a citliví. On s ní má trpělivost a Račice si ho hýčká. Menší rozkol způsobuje její spořivost. V sexu se umí navzájem uspokojit, jak po fyzické, tak po citové stránce. Oba lásku rádi přijímají, ale druhému také dopřejí.

On Ryba + ona Lvice

Žena ve znamení Lva vedle sebe potřebuje muže, kterého si váží. Muž v Rybách by se jí neměl jen přizpůsobovat, ale ukázat jí i svou hrdost. Lvici vadí jeho tajnůstkaření, jemu její žárlivost. Je třeba, aby ve vztahu našli rovnováhu. Ona by se měla snažit být jemnější, on zase průbojnější. V posteli se musí sehrát a bude to chtít hodně nacvičování. On je pasivní a něžný, Lvice pak spontánní a vášnivá.

On Ryba + ona Panna

Žena v Panně a muž narozený v Rybách se přitahují jako magnety. Tahle dvojka si vždycky najde téma k rozhovoru. Oba rádi cestují a mnohdy se zajímají o zdravý životní styl. Zato na finance mají pohled odlišný. Ona by ho neměla tolik kritizovat, jinak se muž Ryba stáhne do sebe. Sexuální empatie je neskutečná. On v ní dokáže vzbudit touhu a vášeň, žena v Panně se mu dokáže zcela oddat.

On Ryba + ona Váha

Úžasná shoda. Muž ve znamení Ryb nedokáže ženě ve Vahách odolat. Nevadí mu, že je ona vůdčí typ. Ve vztahu činí potíže její váhavost, zde by se měl on přemoci a rozhodnout. Oba rádi fantazírují. Někdy se nechají tak unést, že zapomínají na realitu. Ona ho povzbuzuje a pomáhá mu věřit si. Muž v Rybách jí dodává vnitřní klid a harmonii. V intimní sféře zažívají neuvěřitelnou vášeň a souznění.

On Ryba + ona Štírka

Vztah mezi mužem v Rybách a ženou narozenou ve Štíru se rozvíjí pomalu. Nemusí nikam spěchat, neboť našli toho, koho hledali. On se přímo topí v jejím hypnotizujícím pohledu. Štírka dobře ví, co v životě chce a umí toho i dosáhnout. Dokáže ho motivovat a postrčit kupředu, což muž v Rybách také potřebuje. Jejich sex je famózní, tihle dva se při milování domluví i beze slov. Výtečná souhra.

On Ryba + ona Střelkyně

Muž v Rybách mění často své plány a názory. Ženě ve znamení Střelce to nevadí, aspoň se nenudí. Oba mají rádi cestování a potřebují v životě změnu. Ona by si jen měla hlídat, aby citlivému muži v Rybách svými slovy neubližovala. Oba vyznávají svobodu, hádkám ze žárlivosti se nevyhnou. V posteli se potřebují sehrát. Střelkyni přitahuje jeho něha a pozornost, jemu se líbí její fantazie a vášeň.

On Ryba + ona Kozorožka

Žena narozená v Kozorohu a muž v Rybách jsou úplně rozdílní. On nebere nic vážně, ani sebe. Ona je ambiciózní a potřebuje muže, který ví, co chce. Kozorožka by měla krotit svou majetnickost, aby ho nedohnala k nevěře – muž Ryba musí mít svobodu. Výborná komunikace vyřeší mnohé. Ona ho umí povzbudit, on si váží její spolehlivosti. V sexu by ho měla občas překvapit, aby se nezačal nudit.

On Ryba + ona Vodnářka

Muž ve znamení Ryb ji dokáže hned zaujmout, k nepředvídatelné Vodnářce je tolerantní. Oba milují volnost, rádi cestují a mají smysl pro dobrodružství. Společně sní a fantazírují. Muž v Rybách obdivuje její dobrosrdečnou povahu. Žena ve Vodnáři si zase cení jeho ohleduplnosti. Sexuální život je plný experimentování. Rozumí si duševně, což je pro ně důležitější než samotné fyzické uspokojení.

On Ryba + ona Ryba

Kompatibilita muže a ženy v Rybách je úžasná. Od první chvíle vědí, že našli toho, koho si vysnili. Ona ho svede snadno, on nedokáže jejímu šarmu odolat. Ryby potřebují svobodu a umí si ji navzájem dopřát. Oba se rádi nechávají unášet fantazií – někdy až moc. Jak jsou pasivní, nemá je ve vztahu kdo popostrčit. Sex je osvěžující i smyslný. Pozor jen, aby nesklouzli do stereotypu a nezačali se nudit.

Na denní a erotické horoskopy se podívejte sem

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy