Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Muž narozený ve znamení Panny: S jakými znameními mu to bude klapat? Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop!

Muž narozený ve znamení Panny: S jakými znameními mu to bude klapat? Čtěte podrobný partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: profimedia.cz

V dalším díle našeho seriálu o partnerských vztazích mezi jednotlivými znameními se podíváme na muže narozeného v Panně. Pokud vám utekli Beran, Beranka, Býk, Býčice, Blíženec, Blíženkyně, Rak, Račice, Lev nebo Lvice, neplačte a čtěte.

Jaký je muž narozený ve znamení Panny?

Realistický, racionální a praktický. Je to muž pracovitý, spolehlivý, důsledný, trpělivý a pečlivý. Má výborné logické myšlení, rád věci analyzuje.

Muž v Panně je perfekcionista. Pedant. Je značně kritický, rád ostatní poučuje. Má pocit, že ví všechno nejlépe. Nikdy neukazuje své slabosti. Je nedůvěřivý, nekompromisní a také urážlivý.

Miluje pořádek a pořádnost vyžaduje i od své partnerky. Život si do detailu plánuje, na vše má vlastní systém. Ohledně peněz je šetrný. Má rád svůj klid, jistotu a bezpečí.

Muž ve znamení Panny je rezervovaný, dokonale ovládá své city. Obává se odmítnutí a citového zklamání. V lásce hledá kvalitu, takže je dost vybíravý. Touží po pravém a upřímném vztahu. Je konzervativní. Zaujme ho spíše žena elegantní než extravagantní.

Není přehnaně žárlivý, na což má vliv i jeho sebeovládání. Je oddaný. Pokud zjistí, že ho partnerka podvádí, vztah bez vysvětlování ukončí.

Muž Panna není lovec. Může působit upjatě a nedobytně. K ženám je galantní a laskavý. Sexu nepřikládá tak velký význam, bere ho především jako fyzickou potřebu. Na romantiku si moc nepotrpí. Není zrovna živočišný, vášnivý ani spontánní. Zato je ohleduplný a něžný. Pro uspokojení ženy udělá maximum.

Erotogenní zóna? Břicho.

On Panna + ona Beranka

Beranka se po boku muže ve znamení Panny mění na milé a vlídné stvoření, nemá takovou tendenci dominovat. Ač nenápadně, velí tu on. Mezi ženou v Beranu a mužem v Panně funguje ohromná fyzická přitažlivost. Ona je pro něj záhadná, on je pro ni v intimní sféře jistotou. Sice jsou každý úplně jiný, což oni vidí a vědí, jejich chemie a sexuální touha je však mohou udržet u sebe.

On Panna + ona Býčice

Optimální vztah. Žena v Býku a muž v Panně mají podobnou povahu a obdivují stejné věci. Jsou realisté. Oba jsou klidní a těžko je něco rozčílí. Muž narozený v Panně sice rád kritizuje, ale žena v Býku naštěstí moc chyb nedělá. V sexuálním životě se vzájemně doplňují a nemusí se přizpůsobovat. Akorát pozor, muž v Panně potřebuje poznat mnoho žen, než se usadí a založí rodinu.

On Panna + ona Blíženkyně

Žena ve znamení Blíženců je tvor společenský, muž v Panně klidný samotář, který nechápe její povahu. On ji analyzuje a kritizuje – to ona nesnáší. Ani v posteli to nepůjde snadno, chvilku jim potrvá, než se sehrají. Blíženkyně má ráda erotické hry, v tomto se jí muž Panna ochotně přizpůsobí. V partnerství jsou tolerantní a netrvají na svém za každou cenu. Ona se s ním cítí v bezpečí.

On Panna + ona Račice

Kolísavý vztah. Žena v Raku se musí vyzbrojit trpělivostí, aby překonala období, kdy bude muset zvládat všechno sama. Muž ve znamení Panny totiž občas potřebuje svůj klid a být sám. Vztahu pomůže, když si Račice zařídí vlastní život, vždyť i ona se nerada dělí o své sny a tajemství. Výhodou je, že oba jsou klidnější povahy a neradi se hádají. V erotice jim to funguje výborně.

On Panna + ona Lvice

Žena narozená ve Lvu je extravagantní a extrovertní. Muž v Panně je konzervativní a introvertní. Ona ráda utrácí, on peníze radši nosí do banky. Lvice miluje komplimenty, on často nedává své city najevo. On je kritický a stále ji poučuje, což ona nesnáší. Musí se naučit navzájem se respektovat. V intimním životě by jim to mohlo klapat. On potřebuje být víc spontánní, ona zase citlivější.

On Panna + ona Panna

Žena v Panně potřebuje hodně lásky a pozornosti. Očekává, že s mužem Pannou budou trávit čas společně. On na ni často zapomíná, což vede k odcizení. Panny rády poučují jiné a myslí si, že jsou bezchybné. V sexu ti dva zažívají spíše něhu než vášeň. K fyzickému uspokojení se musí dopracovat. Když si uvědomí své nedostatky a budou na nich pracovat, vztah zvládnout mohou.

On Panna + ona Váha

Smyslná žena ve znamení Vah okouzlí muže v Panně snadno. Problém nastane, když mu ona říká, co a jak má dělat, to on nesnese. On by si měl hlídat svoji kritičnost, kterou může způsobit její ochladnutí. Muž Panna se rozhoduje rychle, rozčiluje ho, jak žena ve Vahách všechno opakovaně zvažuje a odkládá. Jejich milování je něžné, může mu však chybět potřebná vášeň.

On Panna + ona Štírka

Výborná kompatibilita. Muž narozený v Panně potřebuje trpělivou a tolerantní partnerku. Ví, že žena ve Štíru je ta, která ho bude milovat, respektovat a ochraňovat. Ona si váží jeho inteligence a vzdělanosti. Irituje ji ale jeho absolutní logika. Oba spojuje upřímnost a touha po poznání. V sexuálním životě se potřebují sehrát. Štírka muži v Panně musí předvést vášeň a fantazii.

On Panna + ona Střelkyně

Žena ve Střelci imponuje muži v Panně svou optimistickou povahou. On se nesmí vzdát svých cílů, jinak ztratí její respekt. Ona potřebuje držet zkrátka, ale i dostatek svobody. Střelkyně vždy říká, co si myslí, proto by si měla hlídat, aby mu neublížila. Oba se umí sobě zasmát, jejich nadhled vyřeší i mnohé neshody. Sex si náramně užívají, ona je spontánní, on dodává klid a něhu.

On Panna + ona Kozorožka

Partnerská shoda. Na muži ve znamení Panny se ženě v Kozorohu líbí jeho zodpovědnost a oddanost. Muž v Panně musí mít ve všem pořádek a nerad se přizpůsobuje. Potíž nastává v tom, že on se do manželství nehrne, když ji ale doopravdy miluje, tak si ji vezme. Ohromná fyzická přitažlivost je zřejmá od první chvíle. Při milování cítí sounáležitost a neskutečnou blízkost.

On Panna + ona Vodnářka

Žena ve Vodnáři působí na klidného muže v Panně příliš nekonvenčně. Oba rádi všechno analyzují, jsou inteligentní a bystří, vedou spolu zajímavé debaty. Do věcí se nevrhají bezhlavě a v oblasti citů si nedokážou lhát. Pozor jen, Vodnářka vyžaduje v posteli rozmanitost. Měla by si ale uvědomit, jak důležité jsou ve vztahu jistota a bezpečí. Opravdová láska jim pomůže jejich rozdílnost překonat.

On Panna + ona Ryba

Vztahový soulad. Muž v Panně je ten typ muže, jakého žena narozená v Rybách potřebuje, může se o něj opřít. Oba jsou přizpůsobiví a dobře se jim spolu komunikuje, učí se z vlastních chyb. Menší problém přináší její štědrost a jeho šetrnost, ale umí si to vyříkat. On by ji jen neměl tak kritizovat. Muž Panna se s ní cítí být sám sebou. Co jim v sexu chybí ve vášni, to vynahrazuje vzájemná oddanost.

Osobní denní a erotické horoskopy hledejte zde

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy