O Danovi Mauerovi jste si u nás už mohli jednou přečíst. Pochází z amerického Michiganu a neslavně se proslavil jako člověk s jedněmi z největších varlat na světě, která sama o sobě vážila neuvěřitelných 45 kilogramů.

Celou dobu mluvil o tom, že se snaží podstoupit operaci, při které by se té hrůzy konečně zbavil, a už se mu to povedlo! Operace úspěšně proběhla minulý měsíc. A na co se podle svých slov nejvíc těší, až bude propuštěn z nemocnice? Že bude mít zase po dlouhých sedmi letech sex se svou ženou!

Operace, kterou musel podstoupit, byla velmi nákladná – v přepočtu stála kolem 400 tisíc korun. Ovšem díky tomu, že se o Danovi Mauerovi psalo všude na internetu, rodina spustila speciální stránku, kam lidé mohli posílat příspěvky na operaci a vysbíralo se dost peněz, aby ji mohl skutečně podstoupit.

Celá operace trvala dlouhých 14 hodin a i po měsíci v nemocnici má pořád problémy s chozením. Věří ale, že se postupem času všechno zlepší. Ostatně má jeden velký cíl:

„Už se nemůžu dočkat, až budu mít sex s Mindy po sedmi letech. A také se těším na cestování, protože v mém stavu jsem se nemohl hnout z domu.“

Ale nejdříve bude samozřejmě ta soulož.