Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Muž dostal 4 roky za to, že zabil chodce jednou ranou pěstí. Co se před tím stalo?

Brit Andrew Young (40) byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Když si postěžoval na cyklistu, který jel s kolem na chodníku, praštil ho jeden z mužů tak silně, že Andrew zemřel.

Na internetu se objevil záznam z kamer, který zachytil celý incident, jež se stal loni v listopadu. Andrew na něm promlouvá k cyklistovi Victori Ibitoyeovi, který použil k jízdě na kole chodník. Protože muž trpěl Aspergerovým syndromem (vyznačuje se především potížemi v komunikaci a sociálním chování, které jsou v rozporu s celkově dobrým intelektem, což v praxi znamená, že dotyčný z úst vypustí cokoliv, aniž by uvažoval nad následky), údajně začal mít rasistické poznámky, kvůli kterým ho další muž Lewis Gill udeřil.

Ani postižení Andrewa mu ale nedávalo právo praštit muže natolik silně, že druhý den v nemocnici na následky masivního krvácení do hlavy zemřel. Soud nyní Lewise odsoudil na čtyři roky vězení, což pozůstalí považují za velký výsměch.

Mohlo by vás zajímat

Další články