Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Muž, co napadl Rychtáře, půjde k soudu! Policejní zdroje řekly, jak to bylo s "domluvenou" bitkou...!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Josef Rychtář (56) aktuálně řeší kauzu nových žen okolo své osoby, policie se mezitím zabývá dubnovým incidentem po smrti Ivety, kdy ho v Uhříněvsi napadl střihač Štefan J. (27), kterého následně Domenico Martucci a některá média obvinili, že si bitku s Rychtářem domluvil.

Rychtář následně skončil v pracovní neschopnosti a policie začala konat. Sám vdovec nám vzkázal, že on i syn podepsali ve věci mlčenlivost, o trošku sdílnější byl jeden z policejních zdrojů eXtra.cz: "Útočník bude trestně stíhán za výtržnictví, pana Rychtáře navíc napadl na veřejnosti, je toho víc, budeme ještě vyslýchat samotného agresora, ještě nám k tomu nevypovídal."

Samotného Štefana J. se redakci podařilo vypátrat, žije nedaleko Chotouně a s médii mluvit nechce, bojí se o práci, podle zjištění redakce externě spolupracuje s TV Nova a z jeho hurá akce neměla radost ani matka jeho malého dítěte.

Buď jak buď, o domluvenou bitku evidentně nešlo, mladíkovi za ni teoreticky hrozí až tři roky vězení!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Související články

Další články