Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Muž chtěl na exkurzi do domu sousedky! Byl ochotný zaplatit i vstupné!

Tento muž se tak neskutečně zhulil, že skákal radostí, když si pro něj přijeli policisté.
Zdroj: profimedia.cz
Vtipné zatýkání má za sebou jedenačtyřicetiletý David Kalb z Pensylvánie. Toho policie zadržela v hodně zhuleném stavu před domem sousedky, do kterého se chtěl podívat na exkurzi. Byl tak neodbytný, že byl ochotný zaplatit i vstupné, jen aby se tam mohl kouknout.

Mejdlo jako blázen si udělal sám pro sebe tento týpek. Ládoval do sebe jednu houbičku za druhou a pak si ještě zahulil. Šílený stav z této kombinace na sebe nenechal dlouho čekat. Muž byl tak sjetý, že se rozhodl pro exkurzi do domu sousedky. Ta samozřejmě nesouhlasila a po nekonečném naléhání zavolala policii.

Když muži zákona dorazili, nestačili se divit Zdrogovaný muž skákal radostí, že přijeli. Na policejní stanici si pak střihl opravdu vysmáté selfíčko. Až se ale dostane ze svého stavu, do smíchu mu asi nebude. Policie si totiž rovnou došlápla na jeho byt a byla šokovaná, co všechno našla.

V bytě měl muž obrovskou pěstírnu. Nalezeno u něj bylo asi 70 houbiček a další ingredience potřebné k jejich růstu.

„V této oblasti je tak obrovská pěstírna a distribuce halucinogenních hub velmi vzácná a samozřejmě ilegální,“ řekl mluvčí tamní policie Stephen Limani.

Momentálně se muž obviněný z obchodování s drogami dostává ze svého stavu v policejní cele. Výslech, kde k takovému množství drog přišel, se bude konat, až bude schopný odpovídat.

Stačilo přitom, aby nevycházel z bytu a neobtěžoval sousedku.

Související články

Další články