Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Muž během tří minut vyhrál desítky tisíc: Přečtěte si jak!

Také vás někdy napadlo, jaké by to bylo, kdybyste nemuseli za vánoční dárky utratit jedinou korunu? O tom, jaké to je, ví své pan Tomáš N., který v on-line casinu Sunmaker vyhrál neskutečných 40 000 Kč, které mu byly obratem vyplaceny na bankovní účet.

Tuto částku vyhrál během neuvěřitelných tří minut na nejoblíbenějším automatu Double Triple Chance.

Stačilo mu popostrčit svou štěstěnu správným směrem a jednoduše se zaregistrovat na stránkách sunmaker.com a pak začít hrát. Šťastnou chvilku si navíc nahrál a podělil se s ní na internetu.

Přinášíme vám vyjádření samotného casina. Jak je těší, že je někdo obral o tolik peněz za tak krátkou chvíli? Možná budete překvapeni:

„Jsme rádi, když můžeme našim zákazníkům udělat radost, a o to více nás to těší v tomto svátečním čase. Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Tomášovi za důvěru a pogratulovat mu k výhře."

Pokud si i Vy chcete užít trochu zábavy, zkusit naše hry a pokusit štěstí, navštivte nás, připravili jsme pro vás spousty bonusů a vánočních akcí. Díky adventnímu kalendáři na vás každý den čeká nová akce, navíc každý, kdo si aspoň jednou zahraje, může být vylosován a vyhraje PlayStation 4.

"Na závěr bych chtěl všem hráčům i nehráčům :) za celý Sunmaker popřát krásné prožití nejhezčího měsíce v roce,“ rozpovídal se Martin Braun, vedoucí péče o zákazníky.

Pokud se rozhodnete napodobit Tomášovo štěstí a také si přilepšit lehkým hazardem, držíme Vám palce!

PS: Speciálně v prosinci najdete na Sunmakeru obří vstupní bonus. Co to znamená? Pokud se registrujete a při vkladu zadáte bonusový kód START150, dostanete 2,5× více peněz. Například pokud vložíte 400 Kč, do hry Vám Sunmaker dá rovnou tisícovku.

Související články

Další články