Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Mrazivá zpráva lékařů: Týnuš Třešničková má těžké popáleniny na 30 procentech těla! S přítelem se hasili navzájem

Týnuš Třešničková
Zdroj: youtube.com, Instagram
+ Dalších 36 fotografií
Muselo to být strašlivé! Youtuberka a instagramová královna Týnuš Třešničková (22) byla v turecké restauraci popálena na 30 procentech těla. U hlavy jí explodovala hořlavina. Týnuš se snažil uhasit její přítel, i když sám je také výrazně popálen. Tragické detaily pro web eXtra.cz popsal mluvčí ministerstva zahraničí Robert Řehák.

Youtuberka Kristýna Třešňáková alias Týnuš Třešničková leží v nemocnici v tureckém Istanbulu. Byla popálena v luxusní restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho. Při show jí u hlavy explodovala hořlavina Popálen je také její přítel

"Mohu potvrdit, že dva čeští občané byli zraněni dne 27. září. U obličeje jim explodovala část hořlavé směsi. Uhasili se navzájem za přihlížení personálu. Došlo k zasažení obličeje, hrudníku, oba mají popálené ruce. Muž má popáleno 15 procent těla, zasaženy ruce a obličej. Žena má popáleno 30 procent těla. Zejména obličej, oblast krku, horní část těla a ruce. Jedná se o druhý stupeň popálenin se silným zásahem do struktury kůže. Oba občané zůstanou v nemocnici nejméně do 1. října, kdy se rozhodne o dalším postupu," uvedl pro eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Robert Řehák s tím, že zraněné osoby v nemocnici opakovaně navštívil konzul, který je o situaci detailně informován.

Další zdroje hovoří, že číšníkovi se nepovedl trik s olejem, který nalil do ohně. Plameny se pak rozšířily mezi hosty

Týnuš Třešničková na sociálních sítích avizovala, že turecký Istanbul je první zastávkou a zdálo se, že pár má v plánu cestovat do dalších destinací. Turecká média zveřejnila detailní informace o tragédii. Češi byli spolu s dalšími muži z Řecka a Ománu převezeni do nemocnice v Istanbulu s těžkými popáleninami.

DÁLE ČTĚTE:

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚLA.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy