Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Morous Jágr vytočený ze svého zasnoubení! Co ho tak dopálilo? Florida je na dně

Jágr prožívá špatnou sezónu.
+ Dalších 20 fotografií
Jaromír Jágr prožívá děsivou sezónu. Ve 13 zápasech nedal gól a jeho Florida padá ke dnu celé NHL. V osobním životě by Jágr ale mohl být šťastný. Veronika Kopřivová si ho chce vzít za muže, tak by v jeho životě měly být samé jasné barvičky. Proč tedy Jágr tolik vrčí?

Byl to smutný pohled. Jaromír Jágr (44) po dalším špatném zápase seděl v šatně a přemýšlel, proč hraje tak zle. Zase nedal gól a jeho Florida je k smíchu. V Torontu dostala na frak v poměru 1:6.

V soukromém životě by to ale mohlo být hezké. A pozitivní. Jágr se tajně zasnoubil s Verunkou, koupili byt v Praze a těší se, že po sezóně už budou tři.

Když se novináři z webu isport.cz chtěli Jágra na veselku zeptat, začal zuřit.

„Nechci se k tomu vyjadřovat. Jsi zasnoubený ty? Ne? Tak vidíš. Pro mě je důležité, aby ses jednou zasnoubil ty,“ prskal špatně naladěný Jágr na novináře. Netušíme vůbec, proč by pro Jágra měla být důležitá svatba nějakého redaktora, ale asi to tak hokejová legenda vnímá.

Místo cizí svatby by Jágra měly zajímat vlastní výkony na ledě. Zatím je to hrůza a děs. Jágr zažívá nejhorší sezónu v NHL a fanoušci mají jasno – když nemůžeš na ledě, tak musíš, Jardo, zvolnit v noci…

Mohlo by vás zajímat

Další články