Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Morbidní OBEZITA jako módní hit? Tento zvrácený kult povede k zániku civilizace!

To snad ne!
Zdroj: profimedia.cz
V poslední době se nejenom v České republice, ale i světově rozmohl takový nešvar. Přirozeně hubené holky jsou hatovány, naopak až morbidně obézní paní jsou vyzdvihovány do nebes...

Plně souhlasím s tím, že ženská by neměla být vyhublá na kost a trávit jako Veronika Kopřivová hodiny v posilovně, jíst bio stravu a chroupat celer. Ženskou má být za co chytit.

Ale nemůžete se mnou nesouhlasit v tom, že pokud má ženská zadek jako tři vagony a v letadle si musí kupovat tři místa, že se jedná o něco roztomilého. Stejně tak když žena trpí morbidní obezitou, a aby se dostala ven na čerstvý vzduch, musí pomalu bourat polovinu baráku. Kromě toho, že to není vůbec hezké, tak je to extrémně nezdravé.

Místo abychom vyzdvihovali přirozené a normální ženy, čím dál tím víc se dostávají do popředí obtloustlé paní obrostlé tukem, které hlásají, že na svém gigantickém těle dokážou vydělat tisíce. A to je špatně. Jestli budeme neustále podporovat tyhle parní válce, naše civilizace nápor těchhle špekounů neunese.

Jistá velice morbidně obézní Američanka Whitney Thore (31), která mimochodem váží 171 kg, se snaží všude možně svoji tloušťku prezentovat jako moc dobrou věc. Tvrdí, že všechny spekulace o tom, že velká nadváha může způsobovat vážná onemocnění, jsou pouhé domněnky, které se přehánějí. Evidentně si neuvědomuje, že časté přejídání a nesprávná životospráva můžou vést až k onemocnění rakovinou.

Dokonce je přesvědčena o tom, že když zhubne na „pouhých“ 113 kg, její váha bude optimální, ale i kdyby ne, tak manželovi se líbí taková, jaká je.

Nikdo, kdo váží skoro čtvrt tuny, se nemůže nikomu líbit, natož chlapům. Pokud teda pán netrpí úchylkou na osoby mimořádně velkých rozměrů. Paní by si měla uvědomit, že má závažný problém, a to nejen se svým tělem, ale hlavně v hlavě. Nikdo se střízlivým uvažováním ji v tomhle postoji nemůže podporovat. Pokud ano, jsou to obyčejní pokrytci.

Pojďme zase uznávat normální tvary, které se na ani jedné straně neženou do extrémů. Svět bude v rovnováze a vše bude tak, jak má být. Protože lišit se od ostatních je fajn. Ale lišit se tak, že budu vyzdvihovat obezitu, zahrávat si s vlastním životem a ještě o tom přesvědčovat ostatní, v pořádku rozhodně není.

Související články

Další články