Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Monika Kramná nezvládala tajit své úlety. Za jednoho milence prý musela platit i hotely!

Co by k tomu asi řekla, kdyby mohla.
Soud s Petrem Kramným je v plném proudu. Ve čtvrtek, stejně jako včera, vypovídají rodinní přátelé. Dneska se očividně všichni spikli proti Monice. Mluví se především o její nevěře s Jánem ze Slovenska.

Kramný a zřejmě i někteří jeho přátelé, kteří za ním stojí, si myslí, že Monika neukočírovala svoje bokovky, a proto otrávila dceru, sebe i manžela, který jako jediný přežil. S touto variantou nesouhlasí státní zástupce Vít Legerský, podle něj a soudní pitvy zemřely obě po zásahu elektrickým proudem.

U soudu se dnes nejčastěji mluví o Moničiných nevěrách. Údajně se měla vídat s jakýmsi Jánem, za kterým jezdila na Slovensko. „Zeptala jsem se Moniky, co je pravdy na té nevěře. Ji to ani nezajímalo. Ján pak přijel pro Moniku, když jsem viděla, že je z něho nervózní, uklízela kvůli němu, tak jsem viděla, že mezi nimi něco bude,“ uvedla u soudu sousedka Světlana, která se s Monikou jednu dobu kamarádila.

O Moničině nevěře mluvil i další svědek. „Monika měla poměr s nějakým Slovákem. A ještě to platila, ty schůzky v hotelu. Měla platby na účtu, měla napsat do poznámky třeba, že to je za oblečení nebo kamarádky jí daly peníze a ona jim je poslala zpět,“ řekl před soudem svědek Petr K.

Monika prý měla dvě tváře. Jedna byla milá a laskavá, druhá byla falešná a panovačná. Prý toužila po luxusu a zapomněla na to, že si nevzala žádného milionáře.

Mohlo by vás zajímat

Další články