Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Monika Babišová promluvila pro eXtra.cz: Kam vezme manžela na dovolenou?

+ Dalších 21 fotografií
Manželku premiéra České republiky Andreje Babiše (64) jsme potkali v Karlových Varech. Monika Babišová (45) pozorovala módní přehlídku a byla ve velmi dobré náladě. Prozradila, že se těší na dovolenou. S manželem se chystají odletět do Francie.

V sobotu na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Vare probíhala módní přehlídka značky Poner. Na té nemohla chybět spousta slavných tváří, ale především česká módní ikona Monika Babišová (45), která do společnosti vyvedla i svou okouzlující dceru Vivien (18). Obě dámy přiznaly, že si atmosféru Karlových Varů vychutnávají plnými doušky.

Skvěle naladěná Monika Babišová promluvila na mikrofon eXtra.cz nejen o módě, ale také prozradila, jaké mají s manželem plány na léto. Pokud to současná politická situace dovolí, odletí na dovolenou do Francie, která je pro ně zamilovanou zemí. Babiš dokonce ve Francii podniká.

Podívejte se na zajímavý rozhovor. Snímky Moniky Babišová pak najdete ve fotogalerii pod článkem.

Mohlo by vás zajímat

Další články