Že bude film Padesát odstínů šedi, který je natočený podle knižní předlohy, terno, se vědělo. Všichni jsme tak nějak čekali, že přetrpíme pár článků, které budeme nuceni o tomhle veledíle napsat, protože vy jakožto čtenáři máte vždy přednost. Pokud a hlavně dokud o tom budete chtít číst, my budeme psát.

Co ale nikdo nečekal, je, že lidem po celém světě začne z filmu totálně hrabat. Už jsme tady měli ženy, které se do kina tak těšily, až se na to musely posilnit a potom zvracely do uliček a dělaly další výtržnosti. Potom další bláznivku, co masturbovala přímo uprostřed filmu tak hlasitě, že na ni ostatní diváci zavolali policii, a teď do třetice všeho dobrého se objevila sexuchtivá dvojice, která si nemohla pomoct a film ji nabudil tolik, že začala jednat.

Dvojice si to rozdala na svatého Valentýna v Muzeu sexu v Las Vegas, kam zamířila přímo z premiéry filmu 50 odstínů šedi. Následně ostraze zmizela zadním vchodem.

„Unikli nám těsně před nosem,“ uvedla ředitelka muzea Victoria Hartmann. Proto se vedení muzea rozhodlo uvolnit fotky z incidentu a doufají, že hříšný pár někdo pozná.

Sex je fajn, my ho máme rádi, to je jasné. Ale zase se zkuste trošku kontrolovat. Nebo vás vážně svědí bradavky z toho, že nějaký rádoby sadomasochista dvakrát plácne po zadku neoholenou lolitku? To nene. A jestli jo, je váš sexuální život hrozná nuda.