Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Mohli byste se už uklidnit? Další pár, kterému hráblo z 50 odstínů, si to rozdával v muzeu!

Takhle si to páreček rozdával před kamerami.
Zdroj: twitter.com
Lidé se už začínají chovat jako blázni. A to vše kvůli jednomu filmu!

Že bude film Padesát odstínů šedi, který je natočený podle knižní předlohy, terno, se vědělo. Všichni jsme tak nějak čekali, že přetrpíme pár článků, které budeme nuceni o tomhle veledíle napsat, protože vy jakožto čtenáři máte vždy přednost. Pokud a hlavně dokud o tom budete chtít číst, my budeme psát.

Co ale nikdo nečekal, je, že lidem po celém světě začne z filmu totálně hrabat. Už jsme tady měli ženy, které se do kina tak těšily, až se na to musely posilnit a potom zvracely do uliček a dělaly další výtržnosti. Potom další bláznivku, co masturbovala přímo uprostřed filmu tak hlasitě, že na ni ostatní diváci zavolali policii, a teď do třetice všeho dobrého se objevila sexuchtivá dvojice, která si nemohla pomoct a film ji nabudil tolik, že začala jednat.

Dvojice si to rozdala na svatého Valentýna v Muzeu sexu v Las Vegas, kam zamířila přímo z premiéry filmu 50 odstínů šedi. Následně ostraze zmizela zadním vchodem.

„Unikli nám těsně před nosem,“ uvedla ředitelka muzea Victoria Hartmann. Proto se vedení muzea rozhodlo uvolnit fotky z incidentu a doufají, že hříšný pár někdo pozná.

Sex je fajn, my ho máme rádi, to je jasné. Ale zase se zkuste trošku kontrolovat. Nebo vás vážně svědí bradavky z toho, že nějaký rádoby sadomasochista dvakrát plácne po zadku neoholenou lolitku? To nene. A jestli jo, je váš sexuální život hrozná nuda.

Související články

Další články