Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Modrá velryba v Čechách znovu udeřila! Hrála ji teprve jedenáctiletá dív­ka!

Další bizarní případ hry Modrá velryba řeší policie na Pelhřimovsku. Měla ji hrát teprve jedenáctiletá dívka. Ta vyzkoušela několik úkolů včetně těch, kdy se měla řezat do rukou. Když hru chtěla ukončit, kurátor jí začal vyhrožovat! Na případ upozornila TV Nova.

Dívenka prý hru začala hrát ze zvědavosti. Dostala se k ní přes sociální sítě, kde vyhledala kurátora. Vyzkoušela několik úkolů, potom ale dostala strach a chtěla hru ukončit. V tu chvíli jí začal kurátor vyhrožovat a nechtěl ji nechat hru ukončit. Případ řeší policie. Vzhledem k věku dívky se zatím k případu nebude vyjadřovat. Jak se dívka s tak nízkým věkem dostala k sociálním sítím, není známo.

Smrtící hra se do Čech dostala z Ruska, kde má na svědomí životy dětí. Smrtící případ se odehrál i na Slovensku. V Čechách se spekuluje o několika smrtelných případech, kdy by se mohlo jednat o Modrou velrybu. Mezitím se v médiích tato hra považuje spíše za neexistující. Policie všechny případy prošetřuje a radí rodičům i jejich ratolestem, aby se na ni v případě potřeby neprodleně obrátili.

Modrá velryba je smrtící hra, která koluje po sociálních sítích. Hráč, kterými jsou většinou děti nebo teenageři, kontaktuje kurátora, který mu zasílá úkoly. Ty často zahrnují sebepoškozování a končí sebevraždou. Kurátor také vyžaduje fotografie a jiné jako zpětnou vazbu. Pokud se mu zpětné vazby nedostane, začne hráči vyhrožovat.

Související články

Další články