Bývalá členka Spice Girls Victoria Beckham a fotbalista David Beckham dlouhodobě platí za jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Zatímco ostatní hvězdy procházejí těžkými rozvody a hádkami, oni žijí v naprosté pohodě.

Módní ikona nyní zveřejnila tajný recept na šťastné a dokonalé manželství. Je naprosto přesvědčena o tom, že v partnerství by neměl chybět vtip a pořádná sranda. Pokud tohle ze vztahu vymizí, pak je jenom otázkou času, kdy si začnete lézt na nervy a vaše manželství zkrachuje.

„David a já se dokážeme smát hodiny. Vtipkujeme, máme si co říct. Smích je tou nejdůležitější věcí,“ říká Victoria. Hned vedle humoru je podle ní důležité, aby se oba dva partneři udržovali. Nikdo vedle sebe přece nechce mít neupravenou cuchtu od plotny nebo chlapa, kterého byste si klidně mohli splést s bezdomovcem.

Victoria pravidelně každý den chodí čtyři kilometry svižné procházky a poté ještě hodinu cvičí. Vše dělá tak, aby se poté ještě stihla postarat o své děti. "Vše dělám s předstihem tak, abych pak ještě stihla připravit dětem snídani. Mám to načasované tak, že toast pro Romea vyskočí z toastovače minutku předtím, než sejde z horního patra dolů do kuchyně,“ pokračuje bývalá Posh s tím, že má vše perfektně naplánované.

„Víte, já jsem si vědoma toho, že nejsem perfektní. Už mi není pětadvacet. Je mi třiačtyřicet. Ale zní to hůř, než jaké to je. Cítím se skvěle. Nezaměřuji se na hlouposti a je mi dobře,“ dodala máma čtyř dětí pro magazín Vogue.