Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Moderní replika Titaniku vyplouvá na moře, bude to peklo bez internetu!

Titanic II společnosti Blue Star Line.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 5 fotografií

Pokud se chcete na několik dní kompletně schovat před světem, je tahle loď přesně pro vás. Novodobá replika nechvalně proslulého Titaniku se brzy chystá na moře a kromě toho, že její vzhled bude přesně kopírovat parník, na kterém v roce 1912 zahynulo na patnáct set lidí, nabídne taky tehdejší pocit kompletního odříznutí od světa.

Titanic II společnosti Blue Star Line totiž nebude mít nikde televizní příjem ani dostupnost internetu a cestující díky tomu budou mít pocit, že se propadli v čase. Moderními technologiemi bude disponovat akorát strojovna a velín spolu s kapitánským můstkem. Lidé na lodi si ale budou muset vystačit se „středověkou“ zábavou.

Divadla, koncerty, tenis, odpočívání v lehátkách na horní palubě, lázně nebo kasino. K tomu dobová výzdoba a velmi dlouhá cesta po moři z Evropy do Ameriky. Majitel lodi, miliardář Clive Palmer, ale zájemcům o plavbu slibuje jednu zásadní věc, a to že do Ameriky skutečně taky dopluje a neskončí hned během první plavby kdesi v hlubinách Atlantiku.

Lístky na první cestu, která se má konat za tři roky, si koupilo už asi 40 tisíc lidí a Palmer počítá s tím, že na replice Titaniku vydělá jmění, protože zájem veřejnosti o tuto nešťastnou loď nikdy neutichl. Nezbývá než doufat, že Titanic II bude mít více záchranných člunů a trup odolávající ledovcům.

Související články

Další články