Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Moderní replika Titaniku vyplouvá na moře, bude to peklo bez internetu!

Titanic II společnosti Blue Star Line.
+ Dalších 6 fotografií

Pokud se chcete na několik dní kompletně schovat před světem, je tahle loď přesně pro vás. Novodobá replika nechvalně proslulého Titaniku se brzy chystá na moře a kromě toho, že její vzhled bude přesně kopírovat parník, na kterém v roce 1912 zahynulo na patnáct set lidí, nabídne taky tehdejší pocit kompletního odříznutí od světa.

Titanic II společnosti Blue Star Line totiž nebude mít nikde televizní příjem ani dostupnost internetu a cestující díky tomu budou mít pocit, že se propadli v čase. Moderními technologiemi bude disponovat akorát strojovna a velín spolu s kapitánským můstkem. Lidé na lodi si ale budou muset vystačit se „středověkou“ zábavou.

Divadla, koncerty, tenis, odpočívání v lehátkách na horní palubě, lázně nebo kasino. K tomu dobová výzdoba a velmi dlouhá cesta po moři z Evropy do Ameriky. Majitel lodi, miliardář Clive Palmer, ale zájemcům o plavbu slibuje jednu zásadní věc, a to že do Ameriky skutečně taky dopluje a neskončí hned během první plavby kdesi v hlubinách Atlantiku.

Lístky na první cestu, která se má konat za tři roky, si koupilo už asi 40 tisíc lidí a Palmer počítá s tím, že na replice Titaniku vydělá jmění, protože zájem veřejnosti o tuto nešťastnou loď nikdy neutichl. Nezbývá než doufat, že Titanic II bude mít více záchranných člunů a trup odolávající ledovcům.

Mohlo by vás zajímat

Další články