Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Moderátorská Barbie Sandra Parmová čeká miminko! S přítelem to byla RYCHLOVKA!

Primácká Barbie je v tom!
Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Sexy moderátorka Sandra Parmová je v tom! Kolik měsíců se jí dařilo své těhotenství tajit? A kdy bude svatba?

Gratulujeme! Moderátorská Barbie Sandra Parmová je těhotná! Celých pět měsíců se jí dařilo tajit, že čeká svého prvního potomka. Sandra je moc opatrná, a tak své těhotenství nechtěla hned propálit, aby se na ni nevalil tlak ze všech stran. Poté své těhotenství oznámila prostřednictvím svého Instagramu.

„Ráda bych se s vámi podělila o to, že čekáme miminko. A tohle je jedna z prvních fotek, na které jsme už ve třech,“ svěřila se Sandra.

„Hlavně když od začátku víš, že je to ta pravá, to se pak všechno líp plánuje,“ svěřil se Sandřin budoucí manžel Pavel pro FTV Prima. Se Sandrou se zasnoubili z kraje letošního roku v Thajsku, kde byli na romantické dovolené. Svatbu plánují letos v létě.

Zatím se moderátorka Odpoledních zpráv na FTV Prima cítí skvěle a z práce neplánuje jen tak odejít. Ráda by pracovala až do porodu, podobně jako to udělala například Lucie Borhyová (38) z Novy.

Jestli se narodí holčička, nebo chlapeček, to si zamilovaní snoubenci zatím chtějí nechat pro sebe. Jelikož je pro Sandru těhotenství stále čerstvé, nečte žádné knihy o mateřství a ani nenakupuje výbavičku. Možná by svůj názor měla rychle změnit, aby se pak nedivila, jak to všechno rychle uteče.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy