Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Moderátorka Gabriela Kratochvílová se po narozeninách rozjela: V krajkovém průhledném topu ukázala bradavky!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 15 fotografií
Bývalá Miss a moderátorka Gabriela Kratochvílová, po sňatku Lašková, oslavila o víkendu 27. narozeniny. Když se ale poté šla podívat na šperky, tak se pěkně rozdivočela! Takhle Gábinu nevídáme často!

Gabriela Kratochvílová (27) si místo nudného kostýmku, ve kterém moderuje hlavní zprávy na Prime, vzala model, který všem vytřel zrak!

Oblékla se do hodně sexy průhledných krajek, kde pro fantazii nebyl prostor. A dokonce si nevzala ani podprsenku. V tu chvíli ostatní určitě neřešili výběr šperků na Československý ples, ale přírodní klenoty bývalé Miss!

Gabriela Kratochvílová vyhrála soutěž krásy v roce 2013, ale vždycky to byla tak trochu jiná Miss. Má krátké vlasy, nevyměnila přítele za bohatého hokejistu a nesnažila se prosadit ve světě modelingu.

Místo toho vyčkávala na příležitost a dočkala se. Po boku Romana Šebrleho moderuje hlavní zprávy na Primě. Je pořád s tím samým mužem, jakého potkala před Miss a tu dobu se stala jeho manželkou. K naprosté idylce už chybí jenom miminko.

Související články

Další články