Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Modelku smazali za bradavky ze Snapchatu! Pomstila se úplnou nahotou na Twitteru a okamžitě se stala celebritou!

Pomsta dle britské modelky.
+ Dalších 5 fotografií
Chelsea Ferguson smazali účet na Snapchatu, protože se jim zdál až příliš eroticky laděný. Tím ale zrovna moc nezískali. Krásná modelka jim totiž na Twitteru předvedla, jak vypadá skutečná erotika, a stala se okamžitě internetovou senzací.

Na jednu stranu se nemůžeme zákazu, který Chelsea obdržela, divit, protože na Snapchatu horlivě propagovala to, že kromě práce modelky si přivydělává ještě v luxusním striptýzovém klubu. Na druhou stranu to ale například Twitteru vůbec nevadí a její profil @chelsfergo zažívá v posledních dnech pořádný nápor.

„Byla jsem královnou Snapchatu a moje kozy byly mými korunovačními klenoty, takže si myslím, že by mi měli obnovit účet a posadit mě zpátky na můj trůn,“ odhalila Chelsea svou skromnou povahu pro Daily Star Online.

Jsme si poměrně jistí, že na Snapchat už se nepodívá, ale nemusí nijak smutnit.

Její příběh oběhl celý svět a stala se známější tváří (či známějším tělem), než kdy doufala. A nenadálou popularitu umí pořádně využít. Její Twitter je plný odhalených fotografií a odkazů na to, kdy a kde tancuje nahá.

kariérou modelky to u Chelsea asi nebude zase tak žhavé.

Mohlo by vás zajímat

Další články