Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Modelka Sarah Chlebková půjde do basy! Napadla dívku (17), ta mohla oslepnout

Zdroj: archiv Erotického veletrhu
+ Další 2 fotografie
Začátkem listopadu bojovala ve finále Miss Erotika, teď se modelka Sarah Chlebková (24) může se sexy oblečky rozloučit. V příštích letech si zřejmě oblékne jen vězeňský oděv. Krajský soud jí totiž za nepochopitelné napadení dívky (17), které rozbila sklenici o obličej, vyměřil 5 a půl roku.

Sarah Chlebková má pořádný problém! Minulý rok na diskotéce napadla studentku Denisu (17). Rozbila jí skleničku o tvář. Dívka původně jako odškodné požadovala 500 tisíc korun. Útrapy s incidentem spojené mohly podle experta na lékařství vyvrcholit i poškozením zra­ku.

„Poškozená utrpěla tříštivou zlomeninu horní čelisti a tržnou ránu, což svědčí o působení většího násilí,“ sdělil znalec Marek Dokoupil.

Modelka z Karviné se u soudu hájila, že chtěla dívku „jen“ zfackovat za nepatřičné jednání. Prý si neuvědomila, že drží skleničku. Tato slova jí však byla málo platná, fyzické agrese se totiž nedopustila poprvé. Už v roce 2012 napadla dívku, ale trestu se vyhnula kvůli amnestii. V roce 2015 útočila rovněž se sklenicí v ruce na ostravské Stodolní, o rok později po autonehodě čelila obvinění z ublížení na zdraví. Z obou případů vyšla s podmínkou.

Tentokrát takové štěstí neměla a krajský soud jí vyměřil 5 a půl roku trestu. Sarah se však odvolala k vrchnímu soudu, a tak není případ ještě u konce.

Související články

Další články