Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka je tak tmavá, že ji šikanovali i černoši: Dneska všem posměváčkům vytřela zrak!

Khoudia Diop se nakonec stala modelkou.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Je jí 19 let, narodila se v Senegalu, ale nakonec se přes New York dostala do Paříže, kde se uchytila jako modelka. Khoudia Diop má opravdu hodně tmavou barvu pleti a kvůli ní ji mnozí šikanovali.

Khoudia si prošla krušným dětstvím a pubertou. Byla tmavá i pro černochy, a tak se jí vlastně smáli úplně všichni. Nakonec ale na své odlišnosti postavila kariéru a fotí různé kampaně. Prý právě šikana ji naučila mít ráda svoje tělo.

Teď říká, že by se za svou odlišnost neměl nikdo stydět a každý člověk by se měl přijímat takový, jaký je. Bez ohledu na to, jak moc vás pomlouvají ostatní lidé.

Sama si prošla tím, že si z ní spolužáci dělali srandu, ale jakmile se dozvěděli, že je zajímavá pro světové módní agentury, tak otočili a najednou ji chtěli v partě. Ona se jim samozřejmě vysmála. Snad se jí bude dařit a v Paříži prorazí k modelkovské e­litě.

Na snímky hodně exotické krásky se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články