Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelka Aneta Vignerová V ZAJETÍ ŽÁRLIVÉHO EXPŘÍTELE? Fotbalista se nechce smířit s rozchodem

Láska Anety a Michala je dávno minulostí.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Vypadalo to na velkou lásku, dokonce už spolu bydleli a plánovali zářnou budoucnost. Jenže už je to skoro rok, co bývalá Miss Aneta Vignerová (29) poslala k šípku svého expřítele Michala Zemana (28). Ale vypadá to, že se bývalý fotbalista nedokáže s krachem vztahu vyrovnat a svou bývalou lásku nechce vymazat ze svého života.

To, že bývalý sportovec se rád ukazuje ve VIP společnosti, kamarádí se s celebritami, není žádná novinka. Jenže po rozchodu s modelkou mu tolik příležitostí ubylo, že ani kamarádíčkování s pár novináři mu nevyneslo už tak zašlou slávu.

Podle našich informací proto Michal přemýšlí, jak se dostat zpět do světa českého šoubyznysu. A jak to jinak udělat než přes svou bývalku?

„Chtěl by ji zpět, stále ji miluje, ale hlavně miloval ten život, co s ní měl. Že byl zván na akce, kam se jen tak někdo nedostal, novináři o něm psali a fotografové ho fotili. Proto se to snaží s Anetou urovnat, jenže ta o tom nechce už ani slyšet,“ prozradila nám kamarádka bývalého páru.

Bývalá Miss už má mít dokonce někoho jiného a po žárlivém Michalovi ani nevzdechne. Jenže aby si to i slavoman uvědomil a sexy Anetu nechal jít dál, i když ona byla jedinou spojnicí mezi světem celebrit, který se mu tak zamlouval a už tam nepatří.

Související články

Další články