Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Modelka Andrea Verešová se svlékla! V bazénu ukázala svůj sexy zadeček!

Modelka Andrea Verešová se svlékla! V bazénu ukázala svůj sexy zadeček!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 45 fotografií
Modelka Andrea Verešová (36) je pořádná kočka a přesně ví, jak pořádně podráždit svoje fanoušky na sociálních sítích. Na svém Instagramu se totiž pochlubila fotkou, která nenechá nikoho chladným. Pánové z ní jdou do kolen a ženy jen tiše závidí...

Modelka Andrea Verešová (36) je pořádná kost a ráda provokuje svojí sexy postavou. Tentokrát na Instagramu zveřejnila snímek, ze kterého její fanoušci šílí. Andrea se totiž rozhodně nestydí, a tak odhodila i plavky! V bazénu se svlékla a ukázala svůj dokonalý zadeček!

A její manžel Daniel Volopich by si ji měl pořádně hlídat! Její fanoušci ji totiž hned začali chválit a chválou rozhodně nešetřili "Jedním slovem krása, dokonalé tělo," napsal k fotce jeden z nich. "Dokonalá postava, krásné fotky," dodal další.

Někteří muži jsou dokonce zdrceni z toho, že je Andrea takhle nažhavila, ale vyfotila se jenom zezadu. "Opět dokonalá, i když jen bohužel zezadu," napsal jeden z mužů a další mu notuje. "Nádherná, a zepředu nebude?" Andrea prostě ví, jak na to! Podívejte se do galerie na její sexy pozadí!

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy