Modelka Alesya je pořádná kočka, má úspěchy v modelingu a v tak nízkém věku si vydělává sama dost velké peníze. Jenže zničehonic začala drasticky hubnout. Navíc ji v tom podporují její fanoušci na internetu, kteří ji vybízejí, aby hubla dál. Dívka si připadá krásná a její postava je čím dál tím víc štíhlejší.

Její otec o ni má ale strach. „Má anorexii. Na Instagramu má fanoušky, kterým je tak 14 let, nemají žádný mozek a podporují ji v hubnutí. Neměla by tyhle idioty vůbec poslouchat,“ řekl tenista, který nedokáže pochopit, že ji děti na internetu tak hecují a ona je poslouchá. Snažil se jí sám vysvětlit, že je krásná a bude ještě krásnější, když přibere. Ale bez úspěchu.

Minulý rok začala dívka na váze trochu přibírat a všichni se radovali, že by to nejhorší mohla mít za sebou. Modelka tenkrát vážila 52 kilogramů a její otec byl spokojený. „Byla nádherná a konečně začala vypadat jako žena. Ale teď zase hubne a já jsem zásadně proti. Bohužel mě ale moje dcera v tomto směru vůbec neposlouchá,“ řekl rozhořčeně.

Alesya si ale žádné problémy s váhou nechce přiznat. Říká, že má hezkou postavu a je spokojená. Že jí trčí kosti z těla a je až příliš hubená, si nepřipouští nebo to nevidí. Její rodina se jí snaží pomoct ze všech sil, zatím ale marně. Navíc dívce vadí, že se k její postavě její otec vyjadřuje veřejně.

„Vím, jak to je, jsem v pořádku. Mám normální váhu jako modelka. Jsem samostatná osoba, sama si vydělávám a nic po nikom nechci,“ řekla Alesya, která měří 178 centimetrů a váží 49 kilogramů, její BMI je 15,5, takže má jasnou podváhu. Hlavně by ve svém věku měla pravidelně jíst, aby se dobře vyvíjela. Na to ale tak mladá dívka samozřejmě nemyslí.

Na Instagramu ji sleduje až 300 tisíc lidí. Většina fanoušků je ve věku pod 15 let. Pod všemi fotografiemi ji vždy chválí, jak je krásná a štíhlá. Navíc jí píšou, že by měla ještě víc zhubnout. Podle jejího otce se tak ale z anorexie nikdy nedostane.