Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Modelce Jitce Boho okousané BRADAVKY nevadí! Proboha, jak to?!

Zdroj: extra
+ Dalších 9 fotografií
Biomatka Jitka Boho momentálně řešila jedno z největších dilemat světa! Tedy jejího světa. O co konkrétně šlo?

Před více než rokem se zpěvačce a České Miss 2010 Jitce Boho (24) narodila roztomilá holčička Rosálka, kterou má se svým manželem (bubeníkem) Lukášem Boho. Jitka je takový ten typ mladé maminky, jež prosazuje tvrdý a nekompromisní zdravý životní styl. Proto není divu, že ani na jednu vteřinu neváhala nad tím, zda své miminko kojit či nekojit.

Jenomže to netušila, že se na této činnosti stane doslova a do písmene naprosto závislou. Tipujeme, že to Jitka nedělá kvůli štíhlé postavě, protože je hubená dost! Pro ty, co teď netuší, o čem je řeč, kojení je velmi úspěšná hubnoucí kúra pro maminky po porodu. Malá miminka z vás doslova vysají vše!

Nicméně malé Rosálce je už přes rok, má malé zoubky a i přes to je stále připouštěna k maminčině prsu. Někteří lidé říkají, že by už s tím měla přestat. Jitka na to však má svoji vlastní odpověď a důvody!

„Už jsem to jednu chvíli chtěla vzdát po tom, co mi okolí říkalo, že už bych měla přestat kojit, že to do roku stačí až až. Ano, vstávám v noci často. Rosálka usíná jen u prsu, pleť mám strašnou, ale za ty chvíle s Rosálkou mi to stojí. A při představě, že s kojením končím, je mi do pláče. Ty chvíle jsou jedinečné a nezapomenutelné. Kojení je ta nejpřirozenější věc. Lidé jsou kojením na veřejnosti pohoršeni, ale že chodí některé dívky a ženy spoře oděné, nahota, kam se podíváš, to jim divné nepřijde,“ popsala své pocity Jitka.

Zda její kojení bude pokračovat až do předškolkového věku, netušíme. Ale myslíme si, že by se Jitka měla trošičku zamyslet nad tím, zda už možná není ten správný čas ukončit uspávání své dcerky u svého ňadra. Jinak se tahle mladá holka/maminka nevyspí ještě hodně, hodně dlouho!

Související články

Další články