Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Móda na cenách TýTý: Všichni se oblékli buď na pohřeb, nebo ve stejném obchodě, jedinou divočinu předvedl Jakub Kohák

Havlová v obleku, Kostková ve velké večerní a Kohák v nezvyklé
kombinaci.

Pořád váháme, zdali máme včerejší předávání cen TýTý dávat jako vzor. Rozdávaly se prestižní, ale přesto vcelku nudné ceny ankety, i proto večer tomu odpovídal, nikdo od něj nemohl očekávat mnoho změn.

Karel Šíp četl svůj scénář z papíru a věčně klonil hlavu jako formanský kůň táhnoucí náklad do kopce, lidé si spořádaně chodili pro ceny a zase spořádaně odcházeli, všichni přišli oblečeni tak, jak se na galavečer patří.

Vlastně bychom měli říct, že včerejší večer byl skoro až stádní. Jedna půlka byla v černém, ta druhá nakupovala nebo půjčovala ve stejném butiku.

Dagmar Havlová

Přišla za anglického gentlemana, tuhle módu nedávno zavedla Angelina Jolie. Oceňujeme, že si nevzala rozvázaného motýlka.

Monika Leová

Byla jednou z mála, kdo se pokusil rozbít černý oceán (proto jsme také vybrali jenom ty, kdo nebyli v černém), a tmavovlásce kobaltová sluší. Monika snad ani nemohla doufat, že by byla vůbec oceněna, tak nebylo potřeba, aby se zatěžkávala velkou večerní, což je v případě našich celebrit často „černá blejskavá“.

Monika Absolonová

Docela škoda, že nevyhrála. Monika je sice lehce nadprůměrná zpěvačka, ale strašně se snaží. To taková Lucie Bílá bude nominována, i když nevydá nic deset let. Vlastně, počkat… Monika hubne, tak ukazuje svoje super tělo. Ale prádlo, i když je součástí šatů, zase tak dobře nevypadá.

Daniela Šinkorová

Oufit jak z kabaretu ve Smečkách. Jak říkáme, hlavně se to musí „blejskat“. Čím víc lesku, tím víc gala.

Tereza Kostková

Má podobný model jako Monika Absolonová, v pase přepásáno, zdobení na hrudi, jen barva se liší. Naštěstí ale Kostková ví, jaké barvy jí sluší.

Ivana Gottová

Nic, co bychom neviděli stokrát jinde. Daleko více než její šaty nás drásá fakt, že jí produkce dala možnost předat cenu svému manželovi. Neuvěřitelné.

Iva Kubelková

Moc nechápeme její boty, ale Kubelková konečně nevypadá jako někdo, kdo dostal hromadný poukaz do jednoho obchodu. Modelka a moderátorka pořád bojuje s vkusem, ale aspoň se dokáže odlišit.

Jakub Kohák

Je to divoké, rebelské, vzájemně se to tluče, ale nám se to líbí. Lesklý oblek je normálně věc na omdlení, ale když Kohák je taková individualita, že musíte zavřít obě oči. Ten člověk neví, jestli je Zorro, tanečník flamenca, nebo konferenciér plesu v Horních Krákovránách. Super. Vlastně hrůza. Suprová hrůza.

Související články

Další články