Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Mobilní služby, které vás odmění

Zdroj: http://www.tescomobile.cz/
Točí se vám hlava z komplikovaných nabídek mobilních operátorů, příplatkových služeb a poznámek pod čarou? Virtuální operátor Tesco Mobile připravil nabídku, která je přehledná, cenově výhodná a nešetří bonusy.

S předplacenou kartou od Tesco Mobile si nemusíte dělat starosti s výběrem nejvhodnějšího tarifu a složitě propočítávat, který balíček se vám nejvíce vyplatí. Už při dobití kreditu ve výši 300 Kč získáte automaticky rovnou čtyři výhody – levné volání za 1,50 Kč/minuta, hovory a SMS ve vlastní síti zcela zdarma, bezplatný přístup k online hudbě prostřednictvím aplikací Youradio.cz a Evropa 2 a zařazení do unikátního věrnostního programu Tesco Clubcard, ve kterém lze za provolaný kredit získat slevy na nákupy v prodejnách Tesco ve výši až 1 000 Kč. Díky jedinečné kombinaci výhod ocení novou nabídku Tesco Mobile celá rodina.

Kartu můžete získat jednoduše online nebo v kterékoli prodejně Tesco. Více informací získáte na www.tescomobile.cz nebo prostřednictvím zákaznické linky 841 11 22 55.

Související články

Další články