Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Mladý náboženský fanatik se brutálním způsobem zmrzačil, když sám sobě usekl jazyk! Proč?

Mladý Ind je nadosmrti zmrzačený.
Zdroj: profimedia.cz

Tak tomu se říká náboženská zaslepenost. Indický mladík jménem Lalmohan Soren (17) byl tak posedlý hinduistickým náboženstvím, že si usekl kus jazyka v naději, že mu bůh Šiva požehná.

Lalmohan kvůli své víře obětoval kus jazyka, který si v chrámu useknul tupým nožem. „Chtěl jsem si useknout jazyk a nabídnout ho Šivovi,“ obhajoval se teenager. Jeho bizarního rituálu si všiml věřící v chrámu při ranních modlitbách, který zahlédl useknutý jazyk v misce a krev kolem. Když si zmrzačený mladík všiml, že přitáhl pozornost, začal ostatní návštěvníky chrámu prosit, ať ho nevyhazují ven.

I když se mladík vzpouzel, nakonec se nechal přemluvit od chrámového vůdce k návštěvě nemocnice, kde mu chtěli useknutý jazyk přišít zpátky. Jazyk se nakonec přišít nepodařilo, přestože se lékaři snažili.

Rodina chlapce byla jeho činem šokována, ale přijala ho. „Můj syn byl zapojený do náboženské praxe už od dětství. Měl zájem o rituály, ale nikdy jsem nevěřila, že by to mohl udělat. Nevím, co se s ním stane, ale pravděpodobně už nikdy nebude moci pořádně mluvit,“ vyjádřila se jeho matka, která stále věří, že se synovi dostane požehnání.

Související články

Další články