Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Mladík zuřivě masturboval a při orgasmu mu vybouchl mozek. Co se přesně stalo?

Mladíkovi při orgazmu vybouchl mozek.
Zdroj: Profimedia.cz

Velmi unikátní případ se stal Ashoku Rajamanimu z Ameriky. V den, kdy se jeho bratr ženil, ho napadlo, jak si zkrátit čekání na obřad. Stoupl si před zrcadlo a začal se uspokojovat. Když na něj přišel orgasmus, pocítil, že se mu v hlavě stalo něco divného.

"Zažil jsem to nesčetněkrát předtím, ale tohle bylo něco jiného než orgasmus, bylo to nepřirozené. Stalo se něco špatného, velmi špatného. Cítil jsem v hlavě explozi," popisuje děsivý zážitek Ashok.

Tehdy pětadvacetiletý mladík upadl na zem a s velkou bolestí se mu podařilo doplazit k telefonu a zavolat si záchranku. "Těsně předtím, než omdlel, se mu ještě podařilo natáhnout spodní prádlo zpět. Pak už si jen pamatuje, jak se vzbudil v nemocnici. Tam mu lékaři diagnostikovali subarachnoidální intrakraniální krvácení do mozku. CT vyšetření odhalilo genetickou vadu, která se vyvíjí v plodu již během těhotenství a mezi dvacátým a čtyřicátým rokem může způsobit krvácení do mozku. Často k němu dochází právě při sexu, během porodu nebo při vylučování stolice," napsal k případu server Topky.sk.

Svůj děsivý zážitek mladík popisuje v knize The Day My Brain Exploded (Den, kdy můj mozek explodoval).

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy