Zvukotěsné kino, japonská zahrada, garáž pro deset aut krytá vodopádem, bazén v jeskyni nebo taky obrovitánský pozemek, na kterém se bude rozprostírat obrovský dům, který vypadá svrchu jako nějaká houba.

Novomanželé Matt a Cassey Tophamovi vyhráli v loterii neuvěřitelnou miliardu dvě stě šedesát milionů korun a už spřádají své plány na bydlení snů, které si hodlají postavit na bývalém panském pozemku z roku 1930, který koupili za 33 milionů korun.

Architekti, kteří dostanou zakázku na starost, si mnou ruce, navrhli pro mladé novomanžele dům s osmi ložnicemi a obrovskou přijímací halou, garáž bude také velkolepé dílo. Podzemní a schovaná za vodopádem milionů kapek, ve kterých by se měly třpytit odrazy vozů.

Bývalá vedoucí supermarketu Cassey (23) a dekoratér Matt (24) zatím utratili peníze kromě pozemku jen za auta. Jaguar XKR-S, Range Rover Evoque, Porsche a Aston Martin DB9 patří už k jejich sběratelské flotile a rozhodně s tím nechtějí přestat.

Tak zbývá jen dodat, ať si novomanželé vyhraných peněz náležitě užijí a v novém domě najdou štěstí, takový husarský kousek, jako je vyhrát miliardu korun, se podaří opravdu málokomu.